Nábytek - titulní strana > Kontakt

Kontakty.


Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. e-Shop. Möbel, Tische, Stühle, Matratze, holzäuser. Mobiliario. Cuadro. Cátedras. colchón. casas de madera. e-shop. Mobilier. Table. Chaises. Matelas. En bois maisons. E-shop. Móveis, jantar quadro, cadeiras, colchao, casas de madeira, e-shop. Meble, stoły, krzesła, materace, drewniane domy, e-sklep.
Nábytek. Nábytek. Kdo je AAANABYTEK. Nábytek. Sídlo. Firmy. Kontakty. Nábytek. Jak nakupovat. Objednávka vzor. Jak si objednat. Postup jak nakupovat na stránkách www.aaanabytek.cz . Zkušenosti s internetem. Phishing. Bezdrátový internet. Rady.

tel. +420777656160 p. Ježek.

Zboží vám doručíme do jakéhokoliv místa v Evropě. Na území ČR je cena doručeni naší firmou 200Kč/kus ( matrace 200 x 80 x 10 = 200Kč, větší = dražší, židle a tabutet 100Kč/kus ) a nepočítáme balné. Při ceně objednávky nad 10.000Kč je doručení naší firmou zdarma, mimo sedaček kde je doručení zdarma až při objednávce nad 30.000,-Kč a mimo dřevěných domů. Nechceme platbu předem, zaplatíte při dodání, po prohlédnutí zboží.

Náš E-shop navštívilo od roku 2004 více jak 600.000 zákazníků. Snážíme se nabízet něco jíného jak naše konkurence a vždy se snažíme být tak zvaně o krok napřed. Je to hlavně v rychlosti dodání, kde garantujeme dodání do čtyř dnů a jsou i zákazníci, kteří si v pátek objednali atipickou matraci a druhý den v sobotu ji měli doma. Aby se naši zákazníci nemuseli uvolňovat z práce, tak naše firma rozváží zboží jen o víkendu, v pátek odpoledne a v sobotu na Moravě, v neděli v Čechách a v Praze, protože většina zákazníků je doma. V naší nabídce najdete jen zboží se kterým nejsou žádné problémy a reklamace. Nabízíme taktéž i větší výběr látek na čalounění a barev dřeva nabízeného nabytku.

HLAVNĚ JE NÁMI NABÍZENÝ NÁBYTEK Z PŘÍRODNÍHO MASIVNÍHO DŘEVA A POKUD JE NĚCO Z LAMINA, TAK JE TO VŽDY JASNĚ UVEDENO.

Na rozdíl od konkurence nabízime stotřicet druhů látek na čalounění a devět odstínů barvy dřeva a u NÁBYTKU NA ZAKÁZKU až čtrnáct odstínů dřeva t.j. tisícosmsetdvacet kombinací.

U devíti odstínů barvy dřeva a třiceti druhů látek, t.j. u dvěstěsedmdesáti kombinací, garantujeme doručení nábytku o tomto víkendu.

V jiných obchodech se snaží Vám prodat to, co mají na skladě a pokud chcete jinou kombinaci látky a barvy dřeva či atipický tvar, nebo rozměr matrace, mají dlouhé dodací lhůty.

Ověřte si také hustotu matrací při porovnání cen matrací u případné konkurence. Supermarkety většinou prodávají matrace o hustotě 23/00 pro osobu do 80kg a prodávají je srolované. My takovou hustotu ani nemáme nabídce a začínáme hustotou 25/42 pro osobu do 80kg. Pro vysvětlení: čím větší první číslo, tím větší hustota. Naše matrace jsou tak husté, že jdou těžko byť jen přeložit napůl. V podstatě máme naší nabídku jakoby předimenzovanou, t.j. že to co konkurence nabízí pro osobu do 100kg mi nabízíme do 90kg. Nedáváme našim matracím žádné přívlastky t.j. super, nejlepší, nejlevnější, zdravotní apod. Matrace s názvem " zdravotní " je totiž uplně stejná jako normální, jen je o 100% dražší. Vždy si to při výběru matrace zkontrolujte, rozepněte si potah, podívejte se a používejte při výběru " selský rozum ". U matrací, u kterých si můžete sami sestavit z jednotlivých dílků tvrdost, si můžete nekvalifikovaným postupem spiš uškodit.

Nikdy se prodejce neptejte jaké matrace by Vám doporučil.

Nepoctivý prodejce Vám buď doporučí to nejdrašší co prodává, nebo ten největší ležák, který nemůže prodat. Nejlepší, jak si udělat přehled o matracích, je pořad BYDLENÍ JE HRA ze dne 20. 8. 2010 v 17:30, kde moc pěkně popisují jak si vybrat matrace. Pořad si můžete pustit zde: Bydlení je hra.

PRAKTIKY VELKÝCH SUPERMAKETŮ S NÁBYTKEM, kteří od Vás vezmou peníze a slíbí Vám, že nábytek bude k odebrání za dva měsíce a ve finále Vám vrátí po čtyřech měsících peníze, s vysvětlením že se již nevyrábí, NEMÁME.

Nic neriskujete, nábytek (zboží) Vám můžeme doručit o tomto víkendu, bez platby předem a zaplatíte až po prohlédnutí nábytku. Řidič počká, až si nábytek prohlédnete a vyzkoušíte a pokud se Vám nebude nábytek líbit, můžete nábytek odmítnout. Řidič si nábytek vezme zpět bez řečí a je to též bez jakýchkoliv storno poplatků z naší strany. Toto nabízíme také snad jako jediní.

Zákazníci se ptají proč je náš nábytek tak levný? Nemáme doručení zdarma, ale cenu doručení nábytku počítáme dle skutečných nákladů na doručení k zákazníkovi a zákazník si může nábytek odebrat i osobně, nebo může pověřit známého, který jezdí naším směrem. Konkurence slibuje doručení zdarma, ale nábytek mají o mnoho procent dražší, protože mají dopravu přičtenou již v ceně, ať to mají k zákazníkovi deset nebo třista kilometrů. Podmínky doručení jsou uvedeny v sekci JAK NAKUPOVAT. Jsme rodinná firma a vše si, včetně dopravy zboží, logistiky, výroby a správy internetových stránek, oprav aut a počitačů, děláme sami v rámci rodiny s co nejmenšími náklady.

Sídlo firmy:

Ježková Markéta
Hrubínova 705
55101 Jaroměř

IČO: 68515821, DIČ: CZ6853080421
Pracovní doba: Po-Pá 7.00.00-18.00.

Vzorková prodejna:
Z důvodu co největších úspor v době krize zrušena. Obnovíme v lepších časech.

Husova 143.
Pracovní doba: Po-Pá 10.00-17.00.
Po telefonické domluvě Vám vydáme objednaný nábytek ( zboží ) i v jiném termínu.

Zobrazené ceny nábytku a matrací jsou s DPH.

Nábytek dodáváme do těchto měst.

Brno. Praha. Kolín. Havlíčkův Brod. Hradec Králové. Pardubice. Lytomyšl. Kutná Hora. Česká třebová. Mladá Boleslav, Borohradek. Žamberk. Vamberk. Vysoké mýto. Lanškroun. Chrudim. Přelouč. Poděbrady. Česká Lípa. Olomouc. Čáslav. Náchod. Dvůr Králové nad Labem. Smiřice. Česká skalice. Nový Bydžov. Nymburk. Jaroměř, Trutnov. Červený Kostelec. Hořice. Jičín. Hostinné. Nové Město nad Metují. Opočno. Třebechovice. Chlumec nad Cidlinou. Chrudim. Holice. Rychnov nad Kněžnou. Deštné. Říčky. Pec pod Sněžkou. Svoboda nad Upou. Velká Upa. Malá Úpa. Jánské Lázně. Vrchlabí. Turnov. Semily. Ústí nad Orlicí. Doudleby. Čelákovice. Mladá Boleslav. Jílemnice. Sobotka. Železný Brod. Liberec. Jablonec nad Jizerou. Harachov. Špindlerův mlýn. Maršov. Vysoké nad jizerou. Lomnice nad Popelkou. Žacléř. Broumov. Kostelec nad orlicí. Potštejn. Králiky. Hranice. Přerov. Prostějov. Ostrava. Vsetín. Zlín. Vyškov. Žďár nad Sázavou. Jihlava. Kladno. Slaný. Louny. Litoměřice. Roudnice nad Labem. Mikulov. Znojmo. České Budějovice. Klatovy. Beroun. Rokycany. Plzeň. Mariánské Lázně. Sokolov. Karlovy Vary. Chomutov. Teplice. Ústí nad Labem. Litoměřice. Mělník.

www.nabytek.us www.google.com www.google.cz www.google.pl www.seznam.cz www.search.seznam.cz www.firmy.cz www.stroke.cz seo-servis.cz www.estav.cz www.lokola.cz www.4obchody.com www.netfirmy.cz www.najisto.centrum.cz www.hledat.cz www.seo.wamos.cz www.toplist.cz www.autocontact.cz brutalassault.cz zakwaterowanie brutalassault.cz ubytování Jaroměř Josefov. Ubytování. Pronájem.
Valid HTML 4.01 Transitional
Nábytek


Matrace


Dřevěné domy


MalotraktoryČalounické potřeby


Japonské traktory


Jídelní sety


Jídelní soupravy


Jídelny


Jízdní kola


Konferenční stolky


Kuchyně


Kuchyňské linky


Luxusní nábytek


Nábytek do restaurací


Nábytek na zakázku


Nábytek z masivu


Náhrobky


Patrové postele


Postele


Postýlky


Helmy


Přilby


Přívěsy


Rohové lavice


Rošty


Sedací soupravy


Skůtry


Starožitnosti


Stoly


Zemědělská technika


ŽidleŠerm


Hry


Navigace


Autopůjčovna


Pneuservis


AutodopravaMóveis


Meble


Furniture


Möbel


Mobiliario


MobilierMatrace s pamětí


Matrace s profilem


Madrace


Matrace akce


Matrace antidekubitní


Matrace atypické


Matrace do nemocnic


Matrace do postele


Matrace do postýlky


Matrace kokosové


Matrace kulaté


Matrace na míru


Matrace na spaní


Matrace pěnové


Matrace pružinové


Matrace taštičkové


Matrace s línou pěnouChaty a chalupy


Nízkoenergetické domy


Domy


Dřevěné stavby


Dřevostavby


Dům


Chaty

Ověřit CSS!

nábytek, jídelny, židle, stoly, na zakázku.
na zakázku

Matrace, madrace, zobrazení co je výška, šířka a délka
Matrace na míru.
Dodáme do čtyř dnů.
Jakýkoliv rozměr a tvar.

Postele, postýlky, patrové postele.
postel 1.999,-Kč

Dřevěné domy. dřevěné domy a chaty, Dům.
dům 510.000,-Kč

kuchynské linky, rohové, kuchyně, na zakázku
od 5.500,-Kč/m

horské, jízdní kolo 26, pánska, dámská kola
11.999,-Kč

Malotraktory, komunální technika, japonské, příslušenství
od 89.000,-KčSitemap

 

Vítá Vás www.aaanabytek.cz
DODÁME VÁM OBJEDNANÝ NÁBYTEK, T.J. STOLY, ŽIDLE, ROHOVÉ LAVICE, POSTELE, MATRACE A TO I MATRACE NA MÍRU, DO 4 DNŮ A KAMKOLIV V EVROPĚ, pokud je objednávka vyplněna tak, jak požadujeme ve formuláři a tato objednávka k nám příjde do středy do 8.00hod. Neplatí pro dřevěné domy, zemědělskou techniku a rohové sedačky.
Nechceme platbu předem - zaplatíte při dodání, po prohlédnutí zboží.
www.aaanabytek.czzavinacgmail.com +420777656160 p. Ježek
Nemůžete to najít? Vepište to do kolonky výše.
UPOZORŇĚNÍ! Líbí se Vám naše nabídka? Může se ale stát že v záplavě nabídek na internetu NÁS JIŽ NIKDY NENAJDETE. Klepnutím na blikající nápis DOMÁCÍ STRÁNKA vprostřed nahoře si nastavíte www.aaanabytek.cz jako domácí stránku. Stisknutím tlačítka OK si nás přidáte do svých oblíbených stránek.