Nábytek - titulní strana > Dřevěné domy

Dřevěné domy - levné bydlení, dřevostavby.


Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. e-Shop. Möbel, Tische, Stühle, Matratze, holzäuser. Mobiliario. Cuadro. Cátedras. colchón. casas de madera. e-shop. Mobilier. Table. Chaises. Matelas. En bois maisons. E-shop. Móveis, jantar quadro, cadeiras, colchao, casas de madeira, e-shop. Meble, stoły, krzesła, materace, drewniane domy, e-sklep.
Nábytek. Nábytek. Kdo je AAANABYTEK. Nábytek. Sídlo. Firmy. Kontakty. Nábytek. Jak nakupovat. Objednávka vzor. Jak si objednat. Postup jak nakupovat na stránkách www.aaanabytek.cz . Zkušenosti s internetem. Phishing. Bezdrátový internet. Rady.
Dřevěné domy, domy D2
Dřevěné domy
domy D2
Dřevěné domy, domy D3
Dřevěné domy
domy D3
Dřevěné domy, domy D3b
Dřevěné domy
domy D3b
Dřevěné domy, domy D5
Dřevěné domy
domy D5
Dřevěné domy, domy D6
Dřevěné domy
domy D6
Dřevěné domy, domy D7
Dřevěné domy
domy D7
Dřevěné domy, domy D8
Dřevěné domy
domy D8
Dřevěné domy, domy D8a
Dřevěné domy
domy D8a
Dřevěné domy, domy D8b
Dřevěné domy
domy D8b
Dřevěné domy, domy D9
Dřevěné domy
domy D9
Dřevěné domy, domy D10
Dřevěné domy
domy D10
Dřevěné domy, domy, letní domek
Dřevěné domy
letní domek
Dřevěné domy, domy, mini domek
Dřevěné domy
mini domek
Dřevěné domy, vesnický domek
Dřevěné domy
vesnický domek
Látky na čalounění, látka č.15
Dřevěné domy
výrobce

Tyto dřevěné domy vyrábí firma ze severu Evropy a my ji zastupujeme.

Její jméno a sídlo Vám sdělíme až po podepsání smlouvy o smlouvě budoucí, ve které se chráníme před zákazníky, kteří by nás po zjištění výrobce dřevěných domů, chtěli obejít.

Pokud zaplatíte 1.000Kč převodem na náš účet, sdělíme Vám internetovou adresu výrobce. Pak si můžete vše zařizovat sami a nemusíte podepisovat smlouvu o smlouvě budoucí.

Pokud budete mít zájem o naše služby, pojedeme s Vámi na Vaše náklady k výrobci, je to 650Km jedním směrem. Zde si prohlédnete nabízené dřevěné domy a na vše se zeptáte. My Vám zajistíme překlad a pomůžeme Vám tak, aby jste měli co nejmenší náklady spojené s touto návštěvou, poradíme co si máte připravit, nebudete muset nic hledat, levné ubytování a podobně.

V areálu výrobního závodu jsou dřevěné domy postaveny a budete si je moci prohlédnout, fotky jsou u obrázků domů vpravo dole. Výrobce má na výrobu těchto domů ISO platné v celé Evropě, kde se již léta tyto dřevostavby staví. Tyto rodinné domy obsahují byty 1, 2, 3, 4 + 1. Nemáme katalogy v písemné formě. Při opravdovém zájmu si zájemce zakoupí projekt (8% ceny domu), který použije k jednání se stavebním úřadem. Protože jsou oblasti, kde Vám nemusí povolit tento typ dřevostavby, požádejte úředníka na stavebním úřadě, aby se na domek podíval na internetu. On vám ihned řekne, jestli to bude bez problémů. Vyhnete se tak zbytečnému zakoupení projektu při záporném vyjádření. Toto platí i pokud jste v Chráněné krajinné oblasti, to zase musíte k ekologům.

Zjistěte si, jestli Vám stavební úřad povolí tento typ stavby !!!

Při podepsání kupní smlouvy zaplatíte 50% ceny domu, který Vám bude dodán do 4 měsíců. Během této doby si musíte připravit pozemek a vyřídit vše na stavebním úřadě. Při naložení Vašeho domu na kamion, zaplatíte dalších 40% ceny. Zbývajících 10% je splatné po postaveni domu a jsou i jimi řešeny případné reklamace při převzetí. Tyto peníze neplatíte nám, ale výrobci! Domy jsou postaveny během 2-6 týdnů podle velikosti. Pro dva montéry od firmy zajistíte ubytováni a dva muže musíte dát k ruce těmto montérům. Samozřejmě, pokud si to zaplatíte, nemusíte nikoho shánět. Pokud by jste si chtěli dřevěné domy postavit sami, tak je to možné, ale stratíte tím záruku. Uvedené ceny jsou bez DPH.

V uvedené ceně je zahrnuto:

Montáž hrubé stavby.

Domy D2-D8b letní verze: Stěny šíře 25mm, dřevěná deska spojena na pero, dřevěné příčky, dřevěná střešní vazba, dřevěné schodiště, dřevěná jednoduchá okna, střecha z ONDULAIN, dřevěná odizolovaná podlaha přízemí, dřevěná podlaha patro, dřevěné dveře.

Celoroční verze domů D2 - D8b + 52% ( vše jako u domů D9 a D10 ).

Domy D9 - D10 celoroční verze: Stěny šíře 35mm, dřevěná deska spojena na pero, dřevěné příčky, dřevěná střešní vazba, dřevěné schodiště, dřevěná dvojitá vakuovaná okna, střecha z IPY, dřevěná odizolovaná podlaha přízemí, dřevěná podlaha patro, dřevěné dveře.

Vše co výše není uvedeno, není zahrnuto v ceně domu!

A nyní si říkáte na kolik vlastně ty domy přijdou. Jsou tři možnosti:

1. před dvaceti lety si někdo z Vaší rodiny, nebo Vy sám postavil rodinný domek, či byt v bytovce. Nyní Váš potomek potřebuje bydlet. Většinu prací si tedy uděláte sami, nebo za pomoci příbuzných. Toto je nejlevnější varianta.
Nejsme stavební firma, která Vám bude diktovat své podmínky, protože potřebuje práci pro svoje dělníky.

2. Neumíte si nic udělat, ale máte šikovnýho NEZAMĚSTNANÝHO souseda. Co dodat?

3. Necháte si vše udělat na klíč, což je nejdražší varianta.

Cenu však ovlivní i cena použitého materiálu. Když se půjdete zeptat k prodejci skelný vaty, bude tvrdit, že je nejlepší právě to, co on prodává. Mám známého, který celý život bydlí v dřevěném domě a vše izoluje papírovým kartonem, který je zadarmo. Pánové, vzpomeňte si co jsme si dávali pod kalhoty v zimě na vojně, aby nám nebyla zima. Byl to obyčejný novinový papír. Záleží tedy na tom, kde a jaký budete kupovat materiál a jak jste nároční. Dodělávat se dá vše postupně, ale přitom můžete už bydlet. A proč u některých domů není komín? Kdo topí elektřinou komín nepotřebuje.
Už Vás nebaví bydlet na předměstí Prahy, nebo jinde na sídlišti? Bojíte se o své děti, protože pískoviště před domem je plné injekcí od feťáků? Zatím jde ten Váš byt prodat za slušné peníze, za které si můžete pořídit nové bydlení.

Máme však i variantu pro náročné zákazníky. Výrobce nabízí vše na co si vzpomenete. Chcete lepší okna, krb, bezpečnostní dveře, větší schodiště, mramor do koupelny? Není to problém.
Vše se při podepsání smlouvy upřesňuje. Zákazník si také může určit jak velké chce mít jednotlivé místnosti a kde je chce mít. Proto u některých domů není vnitřní dispozice, můžete se podívat na dispozici u jiného domu.

Protože se domy prodávají jak za severní pól, tak třeba i do Turecka, jsou vyráběny univerzálně. U nás jsou také různé podmínky v Krkonoších a u Mikulova. Proto se musí přizpůsobit k místním podmínkám a náročnosti zákazníka.

Kontaktujte své známé i neznámé a ptejte se na zkušenosti s bydlením v dřevěném domě. Vzpomínejte, jak jste byli na horách na lyžích a byli jste ubytovaní v dřevěné chalupě staré dvěstě let. Venku mrzlo, až praštělo a vevnitř bylo teplíčko a vše vonělo dřevem. To vše musí ovlivnit Vaše rozhodnutí, jestli si koupit dřevěný dům. Bydlely v nich celé generace. My budeme vždy chválit své zboží, proto náš názor je zavádějící.

Obchodní, dodací podmínky a záruka je dle zákona, popsáno ZDE
Tyto informace jsou orientační a jsou vždy upřesněny před podepsáním smlouvy!

Ceny domů jsou zobrazeny bez DPH!!! 

Domy jsou variabilní, to znamená, že si můžete zakoupit menší verzi a postupně dokupovat stěny.
Menší domy se mohou stavět na pylony.

www.nabytek.us www.google.com www.google.cz www.google.pl www.seznam.cz www.search.seznam.cz www.firmy.cz www.stroke.cz seo-servis.cz www.estav.cz www.lokola.cz www.4obchody.com www.netfirmy.cz www.najisto.centrum.cz www.hledat.cz www.seo.wamos.cz www.toplist.cz www.autocontact.cz brutalassault.cz zakwaterowanie brutalassault.cz ubytování Jaroměř Josefov. Ubytování. Pronájem.
Valid HTML 4.01 Transitional
Nábytek


Matrace


Dřevěné domy


MalotraktoryČalounické potřeby


Japonské traktory


Jídelní sety


Jídelní soupravy


Jídelny


Jízdní kola


Konferenční stolky


Kuchyně


Kuchyňské linky


Luxusní nábytek


Nábytek do restaurací


Nábytek na zakázku


Nábytek z masivu


Náhrobky


Patrové postele


Postele


Postýlky


Helmy


Přilby


Přívěsy


Rohové lavice


Rošty


Sedací soupravy


Skůtry


Starožitnosti


Stoly


Zemědělská technika


ŽidleŠerm


Hry


Navigace


Autopůjčovna


Pneuservis


AutodopravaMóveis


Meble


Furniture


Möbel


Mobiliario


MobilierMatrace s pamětí


Matrace s profilem


Madrace


Matrace akce


Matrace antidekubitní


Matrace atypické


Matrace do nemocnic


Matrace do postele


Matrace do postýlky


Matrace kokosové


Matrace kulaté


Matrace na míru


Matrace na spaní


Matrace pěnové


Matrace pružinové


Matrace taštičkové


Matrace s línou pěnouChaty a chalupy


Nízkoenergetické domy


Domy


Dřevěné stavby


Dřevostavby


Dům


Chaty

Ověřit CSS!

nábytek, jídelny, židle, stoly, na zakázku.
na zakázku

Matrace, madrace, zobrazení co je výška, šířka a délka
Matrace na míru.
Dodáme do čtyř dnů.
Jakýkoliv rozměr a tvar.

Postele, postýlky, patrové postele.
postel 1.999,-Kč

Dřevěné domy. dřevěné domy a chaty, Dům.
dům 510.000,-Kč

kuchynské linky, rohové, kuchyně, na zakázku
od 5.500,-Kč/m

horské, jízdní kolo 26, pánska, dámská kola
11.999,-Kč

Malotraktory, komunální technika, japonské, příslušenství
od 89.000,-KčSitemap

 

Vítá Vás www.aaanabytek.cz
DODÁME VÁM OBJEDNANÝ NÁBYTEK, T.J. STOLY, ŽIDLE, ROHOVÉ LAVICE, POSTELE, MATRACE A TO I MATRACE NA MÍRU, DO 4 DNŮ A KAMKOLIV V EVROPĚ, pokud je objednávka vyplněna tak, jak požadujeme ve formuláři a tato objednávka k nám příjde do středy do 8.00hod. Neplatí pro dřevěné domy, zemědělskou techniku a rohové sedačky.
Nechceme platbu předem - zaplatíte při dodání, po prohlédnutí zboží.
www.aaanabytek.czzavinacgmail.com +420777656160 p. Ježek
Nemůžete to najít? Vepište to do kolonky výše.
UPOZORŇĚNÍ! Líbí se Vám naše nabídka? Může se ale stát že v záplavě nabídek na internetu NÁS JIŽ NIKDY NENAJDETE. Klepnutím na blikající nápis DOMÁCÍ STRÁNKA vprostřed nahoře si nastavíte www.aaanabytek.cz jako domácí stránku. Stisknutím tlačítka OK si nás přidáte do svých oblíbených stránek.