Nábytek - titulní strana > Zkušenosti s internetem

Internet, viry, antiviry, odvirování, dialer, phishing, zrychlení internetu.


Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. e-Shop. Möbel, Tische, Stühle, Matratze, holzäuser. Mobiliario. Cuadro. Cátedras. colchón. casas de madera. e-shop. Mobilier. Table. Chaises. Matelas. En bois maisons. E-shop. Móveis, jantar quadro, cadeiras, colchao, casas de madeira, e-shop. Meble, stoły, krzesła, materace, drewniane domy, e-sklep.
Nábytek. Nábytek. Kdo je AAANABYTEK. Nábytek. Sídlo. Firmy. Kontakty. Nábytek. Jak nakupovat. Objednávka vzor. Jak si objednat. Postup jak nakupovat na stránkách www.aaanabytek.cz . Zkušenosti s internetem. Phishing. Bezdrátový internet. Rady.

Co umíme - Zkušenosti s internetem. Správa a vytváření počítačových sítí. Wifi sítě. Tvorba www. Pomoc s odvirováním. Odstraníme viry. Stavba PC, opravy, správa a servis počítačů 24h. Tato pomoc je možná jen v tom případě, že si kontakt na nás ted ihned zapíšete do papírových poznámek, nebo do telefonu, protože když se Vám porouchá počítač, tak se do něj nedostanete. Kontakt nahoře.

Tyto stránky jsem vytvořil sám a můžu Vám nabídnout výrobu podobných stránek. Je tu docela slušná návštěvnost, dole je počítadlo. Proto Vám můžeme nabídnout místo na Vaši reklamu. Pokud máte zboží, které by jste chtěli zde prezentovat - napište nám.

Při mém surfování na Internetu jsem získal praktické zkušenosti s některými programy a servery. Je jich nepřeberné množství a některé jsou velmi dobré a s těmi se chci s Vámi podělit. Samozřejmě pro zkušené to tu nebude nic nového, ale méně zkušený uživatel to možná ocení. Budu je postupně přidávat.

Zrychlení internetu - Mnoho uživatelů má sice bezdrátový internet a připojení 24hodin, ale platí za stažená data. Platí tedy i za prohlížení stránek. Sice mám Internet také 24hodin, ale data neplatím a hledal jsem nějaký program, který by zrychlil načítání stránek. Cproxy to umí a zároveň jsem zjistil, že snižuje průtok dat. Používám Internet celý den a tento program umí při celodenní práci ušetřit až 20Mb. Je zadarmo a v češtině.

http://www.cproxy.com

Připojení k Internetu přes modem- Každý kdo se připojuje k síti pomocí modemu, se musí obávat nechtěného připojení přes jiné číslo, než které má nastavené. Je to pak velmi drahé. Mám velmi dobré zkušenosti s programem CONMET, který nepřipustí, aby DIALER (vir, který umí odpojit Váš modem od internetu, vypne reproduktory, aby nebylo slyšet vytáčení nového čísla v reproduktorech a vytočí nové číslo) změnil vytáčené číslo. Změněné číslo může být tarifikováno až několikanásobně. Jsou případy, že poškozeným lidem přišly faktury i přes 100 000Kč. Omezená verze je zadarmo a celá verze je velmi levná. Je v češtině.

http://www.epstudio.cz


Antivir

Mám velmi špatné zkušenosti s běžnými antivirovými programy. Moje původní antivirové programy nic nenacházeli, ale neustále mi chodily E-maily, že jsem někomu odeslal zavirovaný E-mail, nebo mi někdo volal, že mi poslal E-mail, tak proč neodpovídám. Počítače se také chovaly divně, vše šlo divně pomalu. Pokoušel jsem se nainstalovat jiné antiviry, ale pořád jsem nemohl na nic přijít a některé antiviry nešli ani nainstalovat. Až později jsem zjistil, že příčinou byli viry. Existuje totiž server http://www.bitdefender.com , kde se dá Váš počítač zkontrolovat na dálku. Můžu vřele doporučit, protože je to jediný antivir, který odstranil naše potíže. Až budete na stránkách http://www.bitdefender.com , stránka se Vás zeptá, ze které země jste, zadejte czech republik a odsouhlaste, že věříte těmto stránkám. Po levé straně bude  velký červený nápis scan on line, na který klepněte. Program začne instalovat do Vašeho počítače aktualizace. Když se vše nainstaluje, objeví se u tabulky červený nápis START, na který klepněte. Antivir začne kontrolovat Váš počítač. Pokud se některý krok neprovede, máte zavirovaný počítač. Vir kope okolo sebe, aby nešlo nic nainstalovat. OPRAVDU TO UMÍ. Nechte si nejdříve zkontrolovat svůj počítač na dálku a pokud ho budete mít zavirován, tak si stáhněte celý antivir, který má i bránu FiREWALL. Pokud budete potřebovat, rád poradím.

http://www.bitdefender.com

Další antivir je AVIRA. Na stránce http://www.free-av.com si můžete stáhnou plnou verzi, která je zdarma. Antivir umí skenovat počítač jak na pokyn obsluhy počítače, tak skenuje počítač takzvaně na pozadí a reaguje okamžitě na vniknutí viru do systému. Má také každodení aktualizaci, což je při dnešním rozšíření virů nezbytné.

Napadení počítače přes E-mail Většina velmi nebezpečných virů se do počítače dostane poštou. NIKDY NEOTVÍREJTE PŘÍLOHY E-MAILŮ OD NEZNÁMÝCH OSOB. Pokud Vám přijde E-mail od neznámé osoby, a zděluje Vám že jste vyhrál milion euro a má přílohu, tak to může byt ono. V textu bude napsáno, že příloze jsou další informace. Pokud si přílohu otevřete, může Váš počitač napadnout vir. Většina lidí používá Outlok Expres. Ten je nastaven tak, že se Vám došlé E-maily mohou zobrazovat třeba jako tyto stránky, s obrázky a pod. V nastavení lze nastavit "ZOBRAZOVAT ZPRÁVU JAKO PROSTÝ TEXT". Vždy to mějte tak nastaveno. Ukážu Vám co se může stát, když to tak nebudete mít nastavené.

Stačí jen PŘEJET myší (ani nemusíte mačkat tlačítko) po tomto textu

Pokud máte špatně zabezpečený počítač, vyskočí Vám samovolně jiná stránka.

Nikdy neklepejte v E-mailu od neznáme osoby na modré odkazy a ani po nich nepřejíždějte myší! Viz nahoře. Pokud klepnete ve Vám doručeném E-mailu na odkaz (většinou je zobrazen modře), můžete se stát také obětí tak zvaného phishingu (přesměrování na jinou stránku), která může být uplně stejná, třeba jako stránka Vašeho internetového bankovnictví. Pokud tam vyplníte Vaše data, tak Vám vyberou celej účet. Dělám to tak, pokud mě to přesto zajimá, tak si ve vyhledávači GOOGLE najdu uvedenou stránku a pokud ji vyhledávač nenajde, tak to je již podezřelé. Pokud ji najde, neklikám ihned na nalezený odkaz, ale vyhledávač GOOGLE vždy nabídne i možnost ARCHIV, kde si můžete tuto stránku prohlédnout v textové podobě a pokud nebudete přejíždět po stránce myší, nemusíte se bát napadení.
Toto se týká i surfování na internetu. Mnoho stránek, hlavně erotických, má v sobě škodlivé kódy. Ty mohou u uživatelů, kteří mají vytáčený internet, způsobit nechtěné připojení na číslo s vysokým tarifem. Viz nahoře Připojení k internetu přes modem. Umí však i jiné věci, jako je třeba nainstalování špionského programu, který sleduje stisky kláves a pravidelné odesílání těchto informací třetí osobě. Potom se divíte, že Vám chodí nevyžádané E-maily, s obsahem, o který jste se Vy osobně zajímal při hledání na internetu.

Pokud E-mail obsahuje níže uvedené přípony, mohou se spustit ve Vašem počítači a infikovat ho. Pokud tyto přípony zakážete již při vstupu do Vaší pošty, nemůže se stát, aby se nějaký program sám rozbalil bez Vašeho vědomí. Vyvstává otázka, že je možné že se k Vám nedostane pošta, kterou jste očekávali. To je dilema. Podle mě je lepší smazat infikovaný E-mail, než pracně odvirovávat počítač. Trápili jsme se s tím několik týdnů a nakonec jsme museli stejně počítač zformátovat (vše vymazat). Naštěstí důležité soubory šli zálohovat. Počítač, který je na INTERNETU nemáme připojený k naši vnitřní síti. Na netu se pohybuje mnoho ŠKODIČŮ, ať už to jsou hackeři, nebo konkurence a všichni se snaží omezit Vaše aktivity. Normální zákazník nemá ani ponětí o virech a vědomě Vám ho nepošle. Je potřeba Vašeho zákazníka, kamaráda či příbuzného, upozornit, že když mu přijde zpět E-mail od Vás  s upozorněním, že byl infikován virem, nebo dlouho nikdo neodpovídá, aby poslal E-mail znovu, nebo třeba zavolal.

Nebezpečné soubory, přípony a přílohy:
*.bat   *.chm   *.cmd   *.com   *.exe    *.hta   *.lnk   *.pif   *.scr   *.shm    *.vbs
*data.zip   *doc.zip   *document.zip    *file.zip   *message.zip   *readme.zip   *test.zip   *text.zip   *txt.zip
Doporučujeme všem, aby jste si takto nastavili i svoji poštu.

Port č. 80 - Pokud používáte prohlížeč Internet Exploer je velmi pravděpodobné napadení. Máte-li antivir s firewalem, který hlídá i porty, tak to je k ničemu. Aby bylo možné se připojit k síti prostřednictvím prohlížeče Internet Exploer, musíte povolit právě port č. 80, kterým se mohou dostat viry a červi do systému. Začněte používat třeba FIREFOX.

Dá se tedy říci, že hackerům se nevyplatí vymýšlet viry pro méně rozšířené aplikace, protože je používá relativně málo lidí. Je to jako se zabezpečením auta. Zloděj si vybere ze dvou aut to, které nemá žádné zabezpečovací zařizení a nebo to, které se mu snadněji podaří eliminovat.


www.nabytek.us www.google.com www.google.cz www.google.pl www.seznam.cz www.search.seznam.cz www.firmy.cz www.stroke.cz seo-servis.cz www.estav.cz www.lokola.cz www.4obchody.com www.netfirmy.cz www.najisto.centrum.cz www.hledat.cz www.seo.wamos.cz www.toplist.cz www.autocontact.cz brutalassault.cz zakwaterowanie brutalassault.cz ubytování Jaroměř Josefov. Ubytování. Pronájem.
Valid HTML 4.01 Transitional
Nábytek


Matrace


Dřevěné domy


MalotraktoryČalounické potřeby


Japonské traktory


Jídelní sety


Jídelní soupravy


Jídelny


Jízdní kola


Konferenční stolky


Kuchyně


Kuchyňské linky


Luxusní nábytek


Nábytek do restaurací


Nábytek na zakázku


Nábytek z masivu


Náhrobky


Patrové postele


Postele


Postýlky


Helmy


Přilby


Přívěsy


Rohové lavice


Rošty


Sedací soupravy


Skůtry


Starožitnosti


Stoly


Zemědělská technika


ŽidleŠerm


Hry


Navigace


Autopůjčovna


Pneuservis


AutodopravaMóveis


Meble


Furniture


Möbel


Mobiliario


MobilierMatrace s pamětí


Matrace s profilem


Madrace


Matrace akce


Matrace antidekubitní


Matrace atypické


Matrace do nemocnic


Matrace do postele


Matrace do postýlky


Matrace kokosové


Matrace kulaté


Matrace na míru


Matrace na spaní


Matrace pěnové


Matrace pružinové


Matrace taštičkové


Matrace s línou pěnouChaty a chalupy


Nízkoenergetické domy


Domy


Dřevěné stavby


Dřevostavby


Dům


Chaty

Ověřit CSS!

nábytek, jídelny, židle, stoly, na zakázku.
na zakázku

Matrace, madrace, zobrazení co je výška, šířka a délka
Matrace na míru.
Dodáme do čtyř dnů.
Jakýkoliv rozměr a tvar.

Postele, postýlky, patrové postele.
postel 1.999,-Kč

Dřevěné domy. dřevěné domy a chaty, Dům.
dům 510.000,-Kč

kuchynské linky, rohové, kuchyně, na zakázku
od 5.500,-Kč/m

horské, jízdní kolo 26, pánska, dámská kola
11.999,-Kč

Malotraktory, komunální technika, japonské, příslušenství
od 89.000,-KčSitemap

 

Vítá Vás www.aaanabytek.cz
DODÁME VÁM OBJEDNANÝ NÁBYTEK, T.J. STOLY, ŽIDLE, ROHOVÉ LAVICE, POSTELE, MATRACE A TO I MATRACE NA MÍRU, DO 4 DNŮ A KAMKOLIV V EVROPĚ, pokud je objednávka vyplněna tak, jak požadujeme ve formuláři a tato objednávka k nám příjde do středy do 8.00hod. Neplatí pro dřevěné domy, zemědělskou techniku a rohové sedačky.
Nechceme platbu předem - zaplatíte při dodání, po prohlédnutí zboží.
www.aaanabytek.czzavinacgmail.com +420777656160 p. Ježek
Nemůžete to najít? Vepište to do kolonky výše.
UPOZORŇĚNÍ! Líbí se Vám naše nabídka? Může se ale stát že v záplavě nabídek na internetu NÁS JIŽ NIKDY NENAJDETE. Klepnutím na blikající nápis DOMÁCÍ STRÁNKA vprostřed nahoře si nastavíte www.aaanabytek.cz jako domácí stránku. Stisknutím tlačítka OK si nás přidáte do svých oblíbených stránek.