Nábytek - titulní strana > Nábytek > Madrace

Madrace.


Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. e-Shop. Möbel, Tische, Stühle, Matratze, holzäuser. Mobiliario. Cuadro. Cátedras. colchón. casas de madera. e-shop. Mobilier. Table. Chaises. Matelas. En bois maisons. E-shop. Móveis, jantar quadro, cadeiras, colchao, casas de madeira, e-shop. Meble, stoły, krzesła, materace, drewniane domy, e-sklep.
Nábytek. Nábytek. Kdo je AAANABYTEK. Nábytek. Sídlo. Firmy. Kontakty. Nábytek. Jak nakupovat. Objednávka vzor. Jak si objednat. Postup jak nakupovat na stránkách www.aaanabytek.cz . Zkušenosti s internetem. Phishing. Bezdrátový internet. Rady.


Dodáme Vám jakýkoliv rozměr a tvar madrace a jelikož si každý zákazník přeje jiný druh a velikost madrace, tak není možné, aby jsme tu měli všechny ceny.
Aby bylo možné Vám zdělit ceny i atypických madrací, je níže formulář, který Vám sám, po vepsání Vámi požadovaných rozměrů, spočítá cenu jednotlivých druhů madrací, cenu potahových látek, cenu doručení naší firmou a cenu balného ( pokud si zvolíte doručení přepravní firmou, nebo Poštou ).

Po najetí myší na obrázky madrací se Vám zobrazí příklady cen madrací nejběžnějších rozměrů.

čára
Změnit rozměry a spočítat cenu si můžete kolikrát chcete, objednávka se uskuteční až po stisknutí tlačítka ODESLAT OBJEDNÁVKU.
Madrace, madrace, zobrazení co je výška, šířka a délka cm zde napište požadovanou délku madrace
cm zde napište požadovanou šířku madrace
cm zde napište požadovanou výšku madrace
kus/kusů zde napište kolik požadujete kusů
MINIMÁLNÍ VÝŠKA je u madrace pěnové 1cm, pružinové 12cm, taštičkové 15cm, s kokosem na jedné straně 13cm, na obou stranách 15cm, s línou pěnou 10cm, s rámem 16.5cm, antidekubitní 10cm, s profilem 10cm, do nemocnic 10cm, kulaté 10cm. Délku, šířku a MAXIMÁLNÍ výšku si můžete zvolit jakoukoliv. čára

Výpočet ceny pěnové madrace bez sundávací potahové látky a výběr druhu dle hustoty.

madrace pěnové
,-Kč
cena pěnové madrace
o hustotě 25/42.
vybrat:
,-Kč
cena pěnové madrace
o hustotě 28/30.
vybrat:
,-Kč
cena pěnové madrace
o hustotě 30/00.
vybrat:
,-Kč
cena pěnové madrace
o hustotě 35/00.
vybrat:
Pokud si VOLBOU TEČKOU něco vyberete, tak se Vám v REKAPITULACI zobrazí, co jste si vybral/a a celková cena vybraného.
čára

Výpočet ceny a výběr druhu potahové látky určené pouze na pěnové madrace.

potahové látky
,-Kč
cena nechcete-li madraci jakéhokoliv druhu.,-Kč
cena nechcete-li sundávací potahovou látku určené POUZE NA PĚNOVÉ MadracE jakéhokoliv druhu.
,-Kč
cena sundávací potahové látky určené POUZE NA PĚNOVÉ MadracE.


,-Kč
cena sundávací nepromokavé potahové látky určené POUZE NA PĚNOVÉ MadracE.

vybrat: vybrat: vybrat: vybrat:
čára

Výpočet ceny a výběr druhu madrace. Cena bude spočítaná se sundávací potahovou látkou a v minimální výšce, která je možná u zvoleného druhu a dle Vašich rozměrů.

madrace pružinové
,-Kč
cena pružinové madrace se sundávací potahovou látkou
vybrat:
madrace taštičkové
,-Kč
cena taštičkové madrace se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
madrace kokosové
,-Kč
cena kokosové madrace se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
madrace kokosové 2x
,-Kč
cena 2x kokosové madrace se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
madrace s pamětí
,-Kč
cena madrace s línou pěnou se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
madrace s rámem
,-Kč
cena madrace s rámem se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
madrace antidekubitni
,-Kč
cena madrace antidekubitní se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
madrace s profilem
,-Kč
cena madrace s profilem se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
madrace pěnové
,-Kč
cena madrace do nemocnic se sundávací nepromokavou potahovou látkou
vybrat:
Kulaté madrace
,-Kč
cena kulaté madrace se sundávací potahovou látkou.

vybrat:
čára

Výpočet ceny a výběr druhu doručení.

,-Kč ,-Kč ,-Kč ,-Kč
cena nechcete-li jakýkoliv druh doručení a vyzvednete si madrace osobně.cena doručení naší firmou. Vyhrazujeme si právo na změnu ceny doručení, pokud jste z velmi vzdálené obce. Vždy Vás však požádáme o souhlas.*) cena balného při doručení přepravní firmou TOPTRANS. Přepravní firmě ještě zaplatíte cenu dobírky dle jejího ceníku. Zboží předáme přepravní firmě v pondělí.**) cena balného při doručení Poštou.Poště ještě zaplatíte cenu dobírky dle jejího ceníku. Zboží předáme Poště v pondělí.**)

vybrat: vybrat: vybrat: vybrat:
čára
*)Naše firma rozváží zboží pouze o víkendu, protože je většina zákazníků doma, čimž si nemusíte brát volno z práce. V pátek a v sobotu na Moravě, v Čechách a v Praze v neděli. Může se stát, že přijedeme i po 20.00hod.
**)Cenu dobírky nevíme dopředu. Přepravní firma TOPTRANS i Pošta si vždy naúčtuje něco jiného, dle váhy a rozměru. Cenu dobírky si můžete zjistit na internetových stránkách těchto firem. Balné účtujeme protože přepravní firmy i Pošta požadují důkladné zabalení zboží aby se nepoškodilo. Pokud si zvolíte doručení naší firmou tak balné neúčtujeme, protože s vlastním zbožím manipulujeme opatrně.
čára
Nezobrazují se Vám žádné ceny? Musíte učinit volbu tečkou pod Vámi vybranou madrací, potahovou látkou a druhem doručení.


Vypočítané ceny jsou s DPH.

čára

OBJEDNÁVKA.

Pokud chcete více rozměrů či druhů, musíte pokaždé odeslat novou objednávku.
Je cena objednávky nad 10.000,-Kč? ANO Pokud je celková cena objednávky nad 10.000,-Kč je doručení NAŠÍ FIRMOU zdarma.
Objednávka či dotaz.
Jméno a příjmení.
Pokud chcete zůstat anonymní, museli byste zaplatit objednané zboží předem.
Ulice + číslo popisné: Adresu si ověřujeme.
Město.
PSČ.
Telefon.
Mobil. ZKONTROLUJTE ČÍSLO
Zde napište kolik je 1 + 1. Ochrana proti spamu.
E-mail. ZKONTROLUJTE E-MAIL, 30% zákazníku se překlepne a pak nemáme jak se s Vámi spojit !!!
Firma.
IČO.
DIČ.
čára Nyní můžete níže uskutečnit objednávku, nebo můžete opět nahoře změnit, či doplnit volby.

čára
Po klepnutí na tlačítko ODESLAT OBJEDNÁVKU by se mělo otevřít nové okno
s potvrzením o odeslání formuláře. Pokud se neotevře, zkuste klepnout na tlačítko OBJEDNAT ještě několikrát, dokud se neotevře. Pokud budete chtít dostat z nového okna zpět, zmáčkněte pravé tlačítko myší a zmáčkněte v nabídnutém menu ZPĚT. Pokud se nové okno neotevře, není Vaše zpráva, či objednávka odeslána, tak ji zkuste odeslat Vaším E-mailem. Není to chyba na naší straně, ale je to způsobeno nastavením ve Vašem počítači. Zřejmě máte zakázaná vyskakovací okna nebo přísně nastavený antivir. čára
Odesláním objednávky stvrzujete, že znáte cenu objednaného zboží, že jste se seznámili a souhlasíte s obchodními podmínkami a s ostatními informacemi, které jsou uvedeny na našich stránkách.
© Copyrigh Ježek Jaroslav
čára

POTŘEBUJETE NOVÉ MADRACE A NEVÍTE JAKÝ DRUH SI VYBRAT?

Nikdy se prodejce neptejte jaké madrace by Vám doporučil.

Jak si tedy vybrat matrace? Nejhorší co můžete udělat, je se ptát prodejce či výrobce, jaké by Vám doporučil matrace. Už z logiky věci, protože vidí, že tomu nerozumíte, Vám může doporučit nějaký ležák, který nemůže prodat, anebo to nejdražší co má na skladě, protože mu říkáte, že na Vašem dítěti, či na sobě, nechcete šetřit. A to je špatně. Pokud do madrace investujete velké peníze, máte tendenci ji mít co nejdéle.

Matrace nejde prát a taktéž, obtížně chemicky čistit. Všichni máme doma věc, kterou třeba 5 let nikdo nevypral, nevyčistil a třeba ani nevysál, fujtajbl. A spíme na tom denně 6-8 hodin. Nanejvýš vypereme sundávací potahovou látku ( pokud ho madrace má ) a pereme prostěradlo. Nezapomeňte také, že PROŠÍVANÉ potahy na matrace, které obsahují třeba rouno, polyesterovou vlnu, či jakoukoliv vatu, tak pokud je vložíte do pračky a vyperete, stane se z nich takzvaný " HADR ", nahledě na to že po nasáknutí vodou tak stěžkne, že je s ní obtížná manipulace. Námi nabízená sundávací potahová látka je takzvaný JERSEY, po vyprání nemění své vlastnosti, t.j. nesrazí se a neřidne. Dámy, o kterou výbavu v domácnost se hůře staráme? I tomu našemu pejskovi a kočičce vyměníme pelíšek častěji.

Matrace by měla být co nejlevnější, aby nás nebolelo ji vyhodit ( pokud nejme bohati ), a to třeba i po půlroce, pokud je to z hygienických důvodů třeba. Během jediného roku do Vaší madrace propotite 5 litrů potu a opadá z Vás 1/2 kg chloupků a šupinek Vaší kůže, a to nepíši o možných nehodách ( vylití kafe do postele či jiné lidské nehody ). Toto je všechno výborná potrava pro roztoče - možný zdroj vzniku alergií a jiných zdravotních problémú. Opravdu chcete mít madrace déle jak 5 let?

Všichni prodejci prodávají madrace ze stejného materiálu, protože v republice je jen jeden výrobce PUR pěny, t.j. polyuretanu, či někdo tomu říká molitan ( pár firem pěnu dováží, ale chemický vzorec polyuretanu je furt stejný ). Pak už jen záleží na tom jak je kdo draho prodává. Jednotliví výrobci madrací si kupují od tohoto výrobce bloky o velikosti 200cm x 200cm x 120cm a z těch řežou jednotlivé matrace, doplní je pružinama, či taštičkama apod. A pak Vám je prodají, někdo dráže a někdo levněji. Na Vás záleží, koho si vyberete.

Na této stránce níže se již spustil, pokud máte povolený doplněk Vašeho prohlížeče WINDOWS MEDIA PLAYER, nebo si můžete spustit pořad BYDLENÍ JE HRA, kde nezávislý odborník ( není to ani prodejce ani výrobce madrací ) radí, jak postupovat a udělat si vlastní názor, jaké madrace si koupit. Hovoří také o tom, jak se Vás prodejci snaží ošulit, všelijakými přívlastky, jako je třeba zdravotní matrace, luxusní madrace apod. Také říká, že si i můžete ublížit při nekvalifikovaným sestavováním matrace, u kterých to jde. A pozor, zdravotní madrace je ta samá jako každá jiná, jen je 2x - 3x dražší.

U nás si na nic takového nehrajeme, madrace nevychvalujeme, pouze konstatujeme z čeho jsou a jsou levné. Samotná pěna o rozměru třeba 142 × 78 × 5 cm stojí 324,–Kč. Můžete k ní mít i sundávací potahovou látku za 350,–Kč, ale stačí na ní dát napínací prostěradlo, které stojí okolo 120,–Kč, nebo ho již máte doma. Pokud si objednáte madrace telefonicky nejpozději v pátek do 8.00, tak madrace už večer můžete mít doma ( pokud jste z Moravy ), madrace zaplatíte až když si madrace prohlédnete. Pokud se Vám nebudou madrace líbit, můžete je odmítnout, řidič si je vezme zpět bez řečí a je to i bez jakýkoliv sankcí. Zeptejte se u Vás ve městě v obchodě na náměstí kolik by ten atypický rozměr madrace stál. Určitě bude stát skoro 5× víc a termín dodání bude tak měsíc a zaplatit ji budou chtít hned. Matrace na míru doručíme do čtyř dnů a atypický tvar madrace do čtrnácti dnů.
Doporučte nás celé rodině a známým, určitě budou všichni spokojeni, jak s rychlostí doručeni tak s kvalitou. Jinak mnoho štěstí ve výběru prodejce matrace.

Nejlepší, jak si udělat přehled o madracích, je pořad BYDLENÍ JE HRA ze dne 20. 8. 2010 v 17:30, kde moc pěkně popisují na co si dát pozor při výběru madrace. Pokud navštívíte následující odkaz, můžete si pořad přehrát. Nejdůležitější informace je v čase trvání pořadu 8.15.
Bydlení je hra..

Dodáme Vám jakýkoliv rozměr a tvar madrace na míru a sundávací potahové látky.

Chceme Vám dát možnost si zakoupit madrace dle Vašich finančních možností. Můžete si tedy zakoupit madrace i o malé výšce a i bez sundávací potahové látky ( bez látky lze jen u pěnových madrací ), pokud ji nepotřebujete ( použijete napínací prostěradlo, které již třeba máte doma ) a ušetříte. Matrace vysoká 20 cm je 2x dražší než vysoká 10 cm. Cena PĚNOVÉ madrace do postele se také líší dle hmotnosti osoby, pro kterou je pěnová madrace na spaní určena. Čím je větší hmotnost osoby, tím by měla být pěnová madrace hustší, aby se madrace neproležela. Pěnová madrace by měla být minimálně vysoká tak, jaké máte mezery v roštu. Je-li mezera v roštu 8cm, pěnová madrace může být vysoká 8cm. U podložky bez mezer je minimum 5cm. Pokud potřebujete pouze tak zvaný chránič madrace může být vysoký třeba jen 1 cm.

Ostatní druhy madrací jsou univerzální pro jakoukoliv váhovou kategorii a lze je zakoupit pouze se sundávací potahovou látkou a můžete si zvolit jakýkoliv rozměr limitovaný minimální výškou každého druhu matrace.

Pokud formulář cenu madrace nespočítá, tak máte zřejmě zakázané skripty ve Vašem počitači. Cenu si lze spočítat i TROJČLENKOU ( vyučuje se na základní škole ), t.j. přímou úměrností. ČÍM VĚTŠÍ MADRACE, TÍM VĚTŠÍ CENA a obráceně.

Nabízíme termín dodání o tomto víkendu, pokud zavoláte nejpozději v pátek do 8.00hod i pokud potřebujete atypický rozměr matrace. Atypický tvar madrace Vám dodáme do čtrnácti dnů.

Dodáváme matrace a potahové látky na míru.

Dodáme Vám tedy jakýkoliv rozměr a tvar madrace a potahové látky.

www.nabytek.us www.google.com www.google.cz www.google.pl www.seznam.cz www.search.seznam.cz www.firmy.cz www.stroke.cz seo-servis.cz www.estav.cz www.lokola.cz www.4obchody.com www.netfirmy.cz www.najisto.centrum.cz www.hledat.cz www.seo.wamos.cz www.toplist.cz www.autocontact.cz brutalassault.cz zakwaterowanie brutalassault.cz ubytování Jaroměř Josefov. Ubytování. Pronájem.
Valid HTML 4.01 Transitional
Nábytek


Matrace


Dřevěné domy


MalotraktoryČalounické potřeby


Japonské traktory


Jídelní sety


Jídelní soupravy


Jídelny


Jízdní kola


Konferenční stolky


Kuchyně


Kuchyňské linky


Luxusní nábytek


Nábytek do restaurací


Nábytek na zakázku


Nábytek z masivu


Náhrobky


Patrové postele


Postele


Postýlky


Helmy


Přilby


Přívěsy


Rohové lavice


Rošty


Sedací soupravy


Skůtry


Starožitnosti


Stoly


Zemědělská technika


ŽidleŠerm


Hry


Navigace


Autopůjčovna


Pneuservis


AutodopravaMóveis


Meble


Furniture


Möbel


Mobiliario


MobilierMatrace s pamětí


Matrace s profilem


Madrace


Matrace akce


Matrace antidekubitní


Matrace atypické


Matrace do nemocnic


Matrace do postele


Matrace do postýlky


Matrace kokosové


Matrace kulaté


Matrace na míru


Matrace na spaní


Matrace pěnové


Matrace pružinové


Matrace taštičkové


Matrace s línou pěnouChaty a chalupy


Nízkoenergetické domy


Domy


Dřevěné stavby


Dřevostavby


Dům


Chaty

Ověřit CSS!

nábytek, jídelny, židle, stoly, na zakázku.
na zakázku

Matrace, madrace, zobrazení co je výška, šířka a délka
Matrace na míru.
Dodáme do čtyř dnů.
Jakýkoliv rozměr a tvar.

Postele, postýlky, patrové postele.
postel 1.999,-Kč

Dřevěné domy. dřevěné domy a chaty, Dům.
dům 510.000,-Kč

kuchynské linky, rohové, kuchyně, na zakázku
od 5.500,-Kč/m

horské, jízdní kolo 26, pánska, dámská kola
11.999,-Kč

Malotraktory, komunální technika, japonské, příslušenství
od 89.000,-KčSitemap

 

Vítá Vás www.aaanabytek.cz
DODÁME VÁM OBJEDNANÝ NÁBYTEK, T.J. STOLY, ŽIDLE, ROHOVÉ LAVICE, POSTELE, MATRACE A TO I MATRACE NA MÍRU, DO 4 DNŮ A KAMKOLIV V EVROPĚ, pokud je objednávka vyplněna tak, jak požadujeme ve formuláři a tato objednávka k nám příjde do středy do 8.00hod. Neplatí pro dřevěné domy, zemědělskou techniku a rohové sedačky.
Nechceme platbu předem - zaplatíte při dodání, po prohlédnutí zboží.
www.aaanabytek.czzavinacgmail.com +420777656160 p. Ježek
Nemůžete to najít? Vepište to do kolonky výše.
UPOZORŇĚNÍ! Líbí se Vám naše nabídka? Může se ale stát že v záplavě nabídek na internetu NÁS JIŽ NIKDY NENAJDETE. Klepnutím na blikající nápis DOMÁCÍ STRÁNKA vprostřed nahoře si nastavíte www.aaanabytek.cz jako domácí stránku. Stisknutím tlačítka OK si nás přidáte do svých oblíbených stránek.