Nábytek - titulní strana > Nábytek > Matrace

Matrace


Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. e-Shop. Möbel, Tische, Stühle, Matratze, holzäuser. Mobiliario. Cuadro. Cátedras. colchón. casas de madera. e-shop. Mobilier. Table. Chaises. Matelas. En bois maisons. E-shop. Móveis, jantar quadro, cadeiras, colchao, casas de madeira, e-shop. Meble, stoły, krzesła, materace, drewniane domy, e-sklep.
Nábytek. Nábytek. Kdo je AAANABYTEK. Nábytek. Sídlo. Firmy. Kontakty. Nábytek. Jak nakupovat. Objednávka vzor. Jak si objednat. Postup jak nakupovat na stránkách www.aaanabytek.cz . Zkušenosti s internetem. Phishing. Bezdrátový internet. Rady.


Dodáme Vám jakýkoliv rozměr a tvar matrace a jelikož si každý zákazník přeje jiný druh a velikost matrace, tak není možné, aby jsme tu měli všechny ceny.
Aby bylo možné Vám zdělit ceny i atypických matrací, je níže formulář, který Vám sám, po vepsání Vámi požadovaných rozměrů, spočítá cenu jednotlivých druhů matrací, cenu potahových látek, cenu doručení naší firmou a cenu balného ( pokud si zvolíte doručení přepravní firmou, nebo Poštou ).

Po najetí myší na obrázky matrací se Vám zobrazí příklady cen matrací nejběžnějších rozměrů.

čára
Změnit rozměry a spočítat cenu si můžete kolikrát chcete, objednávka se uskuteční až po stisknutí tlačítka ODESLAT OBJEDNÁVKU.
Matrace, madrace, zobrazení co je výška, šířka a délka cm zde napište požadovanou délku matrace
cm zde napište požadovanou šířku matrace
cm zde napište požadovanou výšku matrace
kus/kusů zde napište kolik požadujete kusů
MINIMÁLNÍ VÝŠKA je u matrace pěnové 1cm, pružinové 12cm, taštičkové 15cm, s kokosem na jedné straně 13cm, na obou stranách 15cm, s línou pěnou 10cm, s rámem 16.5cm, antidekubitní 10cm, s profilem 10cm, do nemocnic 10cm, kulaté 10cm. Délku, šířku a MAXIMÁLNÍ výšku si můžete zvolit jakoukoliv. čára

Výpočet ceny pěnové matrace bez sundávací potahové látky a výběr druhu dle hustoty.

matrace pěnové
,-Kč
cena pěnové matrace
o hustotě 25/42.
vybrat:
,-Kč
cena pěnové matrace
o hustotě 28/30.
vybrat:
,-Kč
cena pěnové matrace
o hustotě 30/00.
vybrat:
,-Kč
cena pěnové matrace
o hustotě 35/00.
vybrat:
Pokud si VOLBOU TEČKOU něco vyberete, tak se Vám v REKAPITULACI zobrazí, co jste si vybral/a a celková cena vybraného.
čára

Výpočet ceny a výběr druhu potahové látky určené pouze na pěnové matrace.

potahové látky
,-Kč
cena nechcete-li matraci jakéhokoliv druhu.,-Kč
cena nechcete-li sundávací potahovou látku určené POUZE NA PĚNOVÉ MATRACE jakéhokoliv druhu.
,-Kč
cena sundávací potahové látky určené POUZE NA PĚNOVÉ MATRACE.


,-Kč
cena sundávací nepromokavé potahové látky určené POUZE NA PĚNOVÉ MATRACE.

vybrat: vybrat: vybrat: vybrat:
čára

Výpočet ceny a výběr druhu matrace. Cena bude spočítaná se sundávací potahovou látkou a v minimální výšce, která je možná u zvoleného druhu a dle Vašich rozměrů.

matrace pružinové
,-Kč
cena pružinové matrace se sundávací potahovou látkou
vybrat:
matrace taštičkové
,-Kč
cena taštičkové matrace se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
matrace kokosové
,-Kč
cena kokosové matrace se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
matrace kokosové 2x
,-Kč
cena 2x kokosové matrace se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
matrace s pamětí
,-Kč
cena matrace s línou pěnou se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
matrace s rámem
,-Kč
cena matrace s rámem se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
matrace antidekubitni
,-Kč
cena matrace antidekubitní se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
matrace s profilem
,-Kč
cena matrace s profilem se sundávací potahovou látkou.
vybrat:
matrace pěnové
,-Kč
cena matrace do nemocnic se sundávací nepromokavou potahovou látkou
vybrat:
Kulaté matrace
,-Kč
cena kulaté matrace se sundávací potahovou látkou.

vybrat:
čára

Výpočet ceny a výběr druhu doručení.

,-Kč ,-Kč ,-Kč ,-Kč
cena nechcete-li jakýkoliv druh doručení a vyzvednete si matrace osobně.cena doručení naší firmou. Vyhrazujeme si právo na změnu ceny doručení, pokud jste z velmi vzdálené obce. Vždy Vás však požádáme o souhlas.*) cena balného při doručení přepravní firmou TOPTRANS. Přepravní firmě ještě zaplatíte cenu dobírky dle jejího ceníku. Zboží předáme přepravní firmě v pondělí.**) cena balného při doručení Poštou.Poště ještě zaplatíte cenu dobírky dle jejího ceníku. Zboží předáme Poště v pondělí.**)

vybrat: vybrat: vybrat: vybrat:
čára
*)Naše firma rozváží zboží pouze o víkendu, protože je většina zákazníků doma, čimž si nemusíte brát volno z práce. V pátek a v sobotu na Moravě, v Čechách a v Praze v neděli. Může se stát, že přijedeme i po 20.00hod.
**)Cenu dobírky nevíme dopředu. Přepravní firma TOPTRANS i Pošta si vždy naúčtuje něco jiného, dle váhy a rozměru. Cenu dobírky si můžete zjistit na internetových stránkách těchto firem. Balné účtujeme protože přepravní firmy i Pošta požadují důkladné zabalení zboží aby se nepoškodilo. Pokud si zvolíte doručení naší firmou tak balné neúčtujeme, protože s vlastním zbožím manipulujeme opatrně.
čára
Nezobrazují se Vám žádné ceny? Musíte učinit volbu tečkou pod Vámi vybranou matrací, potahovou látkou a druhem doručení.


Vypočítané ceny jsou s DPH.

čára

OBJEDNÁVKA.

Pokud chcete více rozměrů či druhů, musíte pokaždé odeslat novou objednávku.
Je cena objednávky nad 10.000,-Kč? ANO Pokud je celková cena objednávky nad 10.000,-Kč je doručení NAŠÍ FIRMOU zdarma.
Objednávka či dotaz.
Jméno a příjmení.
Pokud chcete zůstat anonymní, museli byste zaplatit objednané zboží předem.
Ulice + číslo popisné: Adresu si ověřujeme.
Město.
PSČ.
Telefon.
Mobil. ZKONTROLUJTE ČÍSLO
Zde napište kolik je 1 + 1. Ochrana proti spamu.
E-mail. ZKONTROLUJTE E-MAIL, 30% zákazníku se překlepne a pak nemáme jak se s Vámi spojit !!!
Firma.
IČO.
DIČ.
čára Nyní můžete níže uskutečnit objednávku, nebo můžete opět nahoře změnit, či doplnit volby.

čára
Po klepnutí na tlačítko ODESLAT OBJEDNÁVKU by se mělo otevřít nové okno
s potvrzením o odeslání formuláře. Pokud se neotevře, zkuste klepnout na tlačítko OBJEDNAT ještě několikrát, dokud se neotevře. Pokud budete chtít dostat z nového okna zpět, zmáčkněte pravé tlačítko myší a zmáčkněte v nabídnutém menu ZPĚT. Pokud se nové okno neotevře, není Vaše zpráva, či objednávka odeslána, tak ji zkuste odeslat Vaším E-mailem. Není to chyba na naší straně, ale je to způsobeno nastavením ve Vašem počítači. Zřejmě máte zakázaná vyskakovací okna nebo přísně nastavený antivir. čára
Odesláním objednávky stvrzujete, že znáte cenu objednaného zboží, že jste se seznámili a souhlasíte s obchodními podmínkami a s ostatními informacemi, které jsou uvedeny na našich stránkách.
© Copyrigh Ježek Jaroslav
čára

POTŘEBUJETE NOVÉ MATRACE A NEVÍTE JAKÝ DRUH SI VYBRAT?

Nikdy se prodejce neptejte jaké by Vám doporučil matrace.

Jak si tedy matrace vybrat? Nejhorší co můžete udělat, je se ptát právě prodejce či výrobce, jaké matrace by Vám doporučil. Už z logiky věci, protože vidí, že tomu nerozumíte, Vám může doporučit nějaký ležák, který nemůže prodat, anebo to nejdražší co má na skladě, protože mu říkáte, že na Vašem dítěti, či na sobě, nechcete šetřit. A to je špatně. Pokud do matrace investujete velké peníze, máte tendenci ji mít co nejdéle.

Matrace nejde prát a taktéž, obtížně chemicky čistit. Všichni máme doma věc, kterou třeba 5 let nikdo nevypral, nevyčistil a třeba ani nevysál, fujtajbl. A spíme na tom denně 6-8 hodin. Nanejvýš vypereme sundávací potahovou látku ( pokud ji matrace má ) a pereme prostěradlo. Dámy, o kterou výbavu v domácnost se hůře staráme? I tomu našemu pejskovi a kočičce vyměníme pelíšek častěji. Nezapomeňte také, že PROŠÍVANÉ potahy na matrace, které obsahují třeba rouno, polyesterovou vlnu, či jakoukoliv vatu, tak pokud je vložíte do pračky a vyperete, stane se z nich takzvaný " HADR ", nahledě na to že po nasáknutí vodou tak stěžkne, že je s ní obtížná manipulace. Námi nabízená sundávací potahová látka je takzvaný JERSEY, po vyprání nemění své vlastnosti, t.j. nesrazí se a neřidne.

Matrace by měla být co nejlevnější, aby nás nebolelo ji vyhodit ( pokud nejme bohati ), a to třeba i po půlroce, pokud je to z hygienických důvodů třeba. Během jediného roku propotíte do Vaší matrace 5 litrů potu a opadá z Vás 1/2 kg chloupků a šupinek Vaší kůže, a to nepíši o možných nehodách ( vylití kafe do postele či jiné lidské nehody ). Toto je všechno výborná potrava pro roztoče - možný zdroj vzniku alergií a jiných zdravotních problémů. Opravdu chcete mít matrace déle jak 5 let?

Všichni prodejci prodávají matrace ze stejného materiálu, protože v republice je jen jeden výrobce PUR pěny, t.j. polyuretanu, či někdo tomu říká molitan ( pár firem pěnu dováží, ale chemický vzorec polyuretanu je furt stejný ). Pak už jen záleží na tom jak je kdo draho prodává. Jednotliví výrobci matrací si kupují od tohoto výrobce bloky o velikosti 200cm x 200cm x 120cm a z těch řežou jednotlivé matrace, doplní je pružinami, taštičkami, kokosem či línou pěnou apod. A pak Vám je prodají, někdo dráže a někdo levněji. Na Vás záleží, koho si vyberete.

Na této stránce níže se již spustil, pokud máte povolený doplněk Vašeho prohlížeče WINDOWS MEDIA PLAYER, nebo si můžete spustit, pořad BYDLENÍ JE HRA, kde nezávislý odborník ( není to ani prodejce ani výrobce matrací ) radí, jak postupovat a udělat si vlastní názor, jaké matrace si koupit. Hovoří také o tom, jak se Vás prodejci snaží ošulit, všelijakými přívlastky, jako je třeba zdravotní matrace, luxusní matrace apod. Také říká, že si i můžete ublížit při nekvalifikovaným sestavováním matrace, u kterých to jde. A pozor, matrace zdravotní je ta samá jako každá jiná, jen je 2x - 3x dražší.

U nás si na nic takového nehrajeme, námi nabízené matrace nevychvalujeme, pouze konstatujeme z čeho jsou a jsou levné. Samotná pěna o rozměru třeba 142 × 78 × 5 cm stojí 324,–Kč. Můžete k ní mít i sundávací potahovou látku za 350,–Kč, ale stačí na ní dát napínací prostěradlo, které stojí okolo 120,–Kč, nebo ho již máte doma. Pokud si matrace objednáte telefonicky nejpozději v pátek do 8.00, tak matrace už večer můžete mít doma ( pokud jste z Moravy ), zaplatíte až když si matrace prohlédnete. Pokud se Vám nebudou líbit, můžete je odmítnout, řidič si matrace vezme zpět bez řečí a je to i bez jakýkoliv sankcí. Zeptejte se u Vás ve městě v obchodě na náměstí kolik by ten atypický rozměr matrace stál. Určitě bude stát skoro 5× víc a termín dodání bude tak měsíc a zaplatit ji budou chtít hned. Matrace na míru doručíme do čtyř dnů a atypický tvar matrace do čtrnácti dnů.
Doporučte nás celé rodině a známým, určitě budou všichni spokojeni, jak s rychlostí doručeni tak s kvalitou. Jinak mnoho štěstí ve výběru prodejce matrace.

Nejlepší, jak si udělat přehled o matracích, je pořad BYDLENÍ JE HRA ze dne 20. 8. 2010 v 17:30, kde moc pěkně popisují na co si dát pozor při výběru matrace. Pokud navštívíte následující odkaz, můžete si pořad přehrát. Nejdůležitější informace je v čase trvání pořadu 8.15.
Bydlení je hra..

Dodáme Vám jakýkoliv rozměr a tvar matrace na míru a sundávací potahové látky.

Chceme Vám dát možnost si zakoupit matrace dle Vašich finančních možností. Můžete si tedy zakoupit matrace i o malé výšce a i bez sundávací potahové látky ( bez sundávací potahové látky lze jen u pěnové matrace ), pokud ji nepotřebujete ( použijete napínací prostěradlo, které již třeba máte doma ) a ušetříte. Matrace vysoká 20 cm je 2x dražší než vysoká 10 cm. Cena PĚNOVÉ matrace do postele se také liší dle hmotnosti osoby, pro kterou je pěnová matrace na spaní určena. Čím je větší hmotnost osoby, tím by měla být pěnová matrace hustší, aby se matrace neproležela. Pěnová matrace by měla být minimálně vysoká tak, jaké máte mezery v roštu. Je-li mezera v roštu 8cm, pěnová matrace může být vysoká 8cm. U podložky bez mezer je minimum 5cm. Pokud potřebujete pouze tak zvaný chránič matrace, ten může být vysoký třeba jen 1 cm.

Ostatní druhy matrací jsou univerzální pro jakoukoliv váhovou kategorii a lze je zakoupit pouze se sundávací potahovou látkou a můžete si zvolit jakýkoliv rozměr limitovaný minimální výškou matrace každého druhu.

Pokud formulář cenu matrace nespočítá, tak máte zřejmě zakázané skripty ve Vašem počitači. Cenu si lze spočítat i TROJČLENKOU ( vyučuje se na základní škole ), t.j. přímou úměrností. ČÍM VĚTŠÍ MATRACE, TÍM VĚTŠÍ CENA a obráceně.

Nabízíme termín dodání matrace o tomto víkendu, pokud zavoláte nejpozději v pátek do 8.00hod i pokud potřebujete atypický rozměr matrace. Atypický tvar matrace Vám dodáme do čtrnácti dnů.

Dodáváme matrace a potahové látky na míru.

Dodáme Vám tedy jakýkoliv rozměr a tvar matrace na míru a sundávací potahové látky.

www.nabytek.us www.google.com www.google.cz www.google.pl www.seznam.cz www.search.seznam.cz www.firmy.cz www.stroke.cz seo-servis.cz www.estav.cz www.lokola.cz www.4obchody.com www.netfirmy.cz www.najisto.centrum.cz www.hledat.cz www.seo.wamos.cz www.toplist.cz www.autocontact.cz brutalassault.cz zakwaterowanie brutalassault.cz ubytování Jaroměř Josefov. Ubytování. Pronájem.
Valid HTML 4.01 Transitional
Nábytek


Matrace


Dřevěné domy


MalotraktoryČalounické potřeby


Japonské traktory


Jídelní sety


Jídelní soupravy


Jídelny


Jízdní kola


Konferenční stolky


Kuchyně


Kuchyňské linky


Luxusní nábytek


Nábytek do restaurací


Nábytek na zakázku


Nábytek z masivu


Náhrobky


Patrové postele


Postele


Postýlky


Helmy


Přilby


Přívěsy


Rohové lavice


Rošty


Sedací soupravy


Skůtry


Starožitnosti


Stoly


Zemědělská technika


ŽidleŠerm


Hry


Navigace


Autopůjčovna


Pneuservis


AutodopravaMóveis


Meble


Furniture


Möbel


Mobiliario


MobilierMatrace s pamětí


Matrace s profilem


Madrace


Matrace akce


Matrace antidekubitní


Matrace atypické


Matrace do nemocnic


Matrace do postele


Matrace do postýlky


Matrace kokosové


Matrace kulaté


Matrace na míru


Matrace na spaní


Matrace pěnové


Matrace pružinové


Matrace taštičkové


Matrace s línou pěnouChaty a chalupy


Nízkoenergetické domy


Domy


Dřevěné stavby


Dřevostavby


Dům


Chaty

Ověřit CSS!

nábytek, jídelny, židle, stoly, na zakázku.
na zakázku

Matrace, madrace, zobrazení co je výška, šířka a délka
Matrace na míru.
Dodáme do čtyř dnů.
Jakýkoliv rozměr a tvar.

Postele, postýlky, patrové postele.
postel 1.999,-Kč

Dřevěné domy. dřevěné domy a chaty, Dům.
dům 510.000,-Kč

kuchynské linky, rohové, kuchyně, na zakázku
od 5.500,-Kč/m

horské, jízdní kolo 26, pánska, dámská kola
11.999,-Kč

Malotraktory, komunální technika, japonské, příslušenství
od 89.000,-KčSitemap

 

Vítá Vás www.aaanabytek.cz
DODÁME VÁM OBJEDNANÝ NÁBYTEK, T.J. STOLY, ŽIDLE, ROHOVÉ LAVICE, POSTELE, MATRACE A TO I MATRACE NA MÍRU, DO 4 DNŮ A KAMKOLIV V EVROPĚ, pokud je objednávka vyplněna tak, jak požadujeme ve formuláři a tato objednávka k nám příjde do středy do 8.00hod. Neplatí pro dřevěné domy, zemědělskou techniku a rohové sedačky.
Nechceme platbu předem - zaplatíte při dodání, po prohlédnutí zboží.
www.aaanabytek.czzavinacgmail.com +420777656160 p. Ježek
Nemůžete to najít? Vepište to do kolonky výše.
UPOZORŇĚNÍ! Líbí se Vám naše nabídka? Může se ale stát že v záplavě nabídek na internetu NÁS JIŽ NIKDY NENAJDETE. Klepnutím na blikající nápis DOMÁCÍ STRÁNKA vprostřed nahoře si nastavíte www.aaanabytek.cz jako domácí stránku. Stisknutím tlačítka OK si nás přidáte do svých oblíbených stránek.