Nábytek - titulní strana > Navigace

Navigace. Tomtom. PocketKim. Wayfinder. Igo. Body zájmu - poi.dat.


Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. e-Shop. Möbel, Tische, Stühle, Matratze, holzäuser. Mobiliario. Cuadro. Cátedras. colchón. casas de madera. e-shop. Mobilier. Table. Chaises. Matelas. En bois maisons. E-shop. Móveis, jantar quadro, cadeiras, colchao, casas de madeira, e-shop. Meble, stoły, krzesła, materace, drewniane domy, e-sklep.
Nábytek. Nábytek. Kdo je AAANABYTEK. Nábytek. Sídlo. Firmy. Kontakty. Nábytek. Jak nakupovat. Objednávka vzor. Jak si objednat. Postup jak nakupovat na stránkách www.aaanabytek.cz . Zkušenosti s internetem. Phishing. Bezdrátový internet. Rady.

Body zájmu - poi.dat pro navigaci TOMTOM. Umístění radarů Česko, Polsko, Slovensko, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Francie, Holandsko, Belgie, Španělsko, aktuální ze dne 5.3. 2008.

Radar. Navigace. Tomtom. PocketKim. Wayfinder. Igo. Body zájmu - poi.dat. Navigace do auta, navigace TOM TOM, navigace gps, navigace TOMTOM, navigace do mobilu, radary do navigace, TOM TOM, radary, poi.dat.

Navigace.

Navigace je jedna z nejlepších "hraček", které jsem si za posledních 10 let pořídil. Pokud jedete sám do neznámého místa podle mapy, neustále zastavujete a koukáte do ní. Stejně po dvou, třech křižovatkách zapomenete další trasu a znovu koukáte do mapy. Je to ztráta času a nervy. Navigace Vás již navždy těchto problémů zbaví. Jen posloucháte a jedete. Nákup navigace je dobrá investice, protože třeba ve spojení s databází radarů, Vám ušetří na pokutách za rychlost. Pokud by jste si i vy chtěl zakoupit navigaci, či nahrát databázi radarů do Vaší navigace, rád poradím. Nejvíce používám navigaci TOM TOM s databází radarů. Je to super, protože si můžete dávat pozor na každý radar po celé republice. Ne že bych jezdil rychle, ale někde měří na zákeřných místech. Nahoře si můžete stáhnout aktuální poi.dat databázi, kde jsou všechny radary Česka a Polska.

PocketKim.

Používal jsem několik druhů navigací. Moje první navigace byla v PDA COMPAQ iPAQ H3630 s českým PocketKim. Má velice dobré schopnosti navigovat, ale je potřeba si něj zvyknout a nastavit. Nemá hlasovou navigaci, jen na Vás různě pípá a vrčí. Některé křižovatky hlásí a některé ne. Paradoxně se automaticky přiblíží sám jen u křižovatek, které zvukově hlásí. Je tedy potřeba sledovat obrazovku, na které je nutné si nastavit velké přiblížení, aby jste viděli kudy jet, kde je trasa zobrazena modře. Než jsem na to přišel, projel jsem mnoho křižovatek jinam, ale jde nastavit rychlé hlášení že jste mimo trasu. V nastavení od výrobce je to s velkým prodlením a třeba ve městě je nutné si to nastavit rychleji. Lze si nastavit celou trasu a je to velmi vhodné třeba pro řidiče doručovacích služeb, kde si můžou vložít všechny body rozvážky. Je ale třeba si nejdříve sestavit logický itinerář těchto průjezdních bodů. Co mi nejvíce chybí u všech navigací je, že si nelze napsat všechny průjezdné body bez zařazení za sebou a navigace by nalezla nejkratší trasu, protože všechny sestaví trasu ne logicky podle vzdálenosti, ale podle toho jak body vkládáte Vy. To znamená, že musíte vkládat body takto ( kolečko po ČR ) Aš, Plzeň, Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Jeseník, Hradec Králové, Liberec, Most, Aš. Nelze to vkládat třeba abecedně Aš, Brno, Hradec Králové, Jeseník, Liberec, Most, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Praha a aby navigace našla nejkratší trasu sama. Pokud tedy vložíte postupně Aš, Ostrava, Praha, Jeseník, bude Vas navigovat z Aše do Ostravy, zpátky do Prahy a pak zpátky do Jeseníku.
Toto již neplatí, popsáno u navigace IGO dole.

Wayfinder.

Druhá byla navigace do telefonu SONYERICSON P800 - Wayfinder. Byla to nejlepší navigace ze všech, které jsem měl, co se týče přesného dovedení na číslo popisné. Nestalo se mi, ani ve velice malých vesníčkách, že by mě nezavezla přesně k číslu popisnému. Naviguje tak přesně, že hlásí: padesát metrů do cíle, nyní jste v cíli a podíváte vpravo, nebo vlevo a máte tam číslo, ke kterému jste se nechal navigovat. Nevýhoda je ale, že nákup a provozování je relativně dost drahé. Musite mít bluetooth přijímač GPS signálu a v telefonu GPRS, protože si všechny data sama stahuje z internetu. V republice to tak drahé není, ale v zahraničí se platí roomingové data. Pokud jsem ji ale neměl v zahraničí zapnutou, nesežralo to více jak 200Kč ( Oskar ) za měsíc. Mají také divnou politiku nákupu licence. Lze si aktivovat licenci, buď na jeden rok za 3000Kč, nebo doživotně za 4000Kč. Druhá licence je ale vázaná na mobilní telefon, který používáte při aktivaci, ( u mě to byl SE P800 ) podle IMEI telefonu. Pokud si tedy chcete koupit nový telefon, ztrácíte licenci. Lze ji udržet jen v případě krádeže telefonu, pokud jim zašlete protokol z Policie.

TOMTOM.

Třetí navigaci kterou požívám nyní, je PDA YAKUMO delta 300 GPS, ve které mám již dříve zminovaný PocketKIm a TOMTOM. Obrovská nevyhoda PDA YAKUMO je, že se nechtěně zapíná jakýmkoliv tlačítkem, který má na sobě. Strčíte ho do náprsní kapsy a on se sám zapne a běží několik dní, aníž si toho všimnete a totálně se vybije. Stává se mi to tak třikrát, čtyřikrát za rok, že ho vyndám z kapsy a je totálně vybitý, což má za následek totální ztrátu dat, včetně nahraných aplikací. Dost nepříjemné. Potřebujete se někam dostat a v PDA není vůbec nic, včetně navigací. Nedávno jsem si však TOMTOM nahrál na SD kartu tak, že nevadí, že se z PDA vše ztratí a spouští se z SD karty. Nevýhodou TOMTOM je, že Vás někdy zaveze i do slepé ulice, nebo s Vámi vymete polní cesty. Nejhorší chyba kterou jsem zaznamenal byla v Polsku, kde pokud jedete po dálnici z Wroclavi do Legnice, tak Vás asi na pátem výjezdu vyveze z dálnice, zahlásí že jste mimo trasu a opět vrátí zpět na dálnici. U TOM TOM oceňuji možnost vlastního nastavení bodů zájmu. t.j. bodů na mapě, kde se něco zajímavého vyskytuje a TOM TOM navigátor Vás na to upozorní. TOMTOM je také zatím nejlepší ve způsobu navígace. Nalezá opravdu nejrychlejší trasy a pokud chcete nejkratší, tak také. Lze si také nastavit rychlost auta a pokud jedete třeba nákladním autem, který jede maximálně 90km/hod, TOMTOM přesně spočítá čas příjezdu. Nevýhoda TOMTOM je že všechny státy Evropy jsou jen v nejdraších modelech. V základu bývá jen Polsko, Česko, Maďarsko, Slovensko.

TOMTOM ONE.

A čtvrtou navigaci mám TOMTOM ONE. Je to speciální "navigační zařizení", které ještě, mimo navigaci, lze použít jako hands free, připojené přes bluetooth. Pouze mapy Česka, Polska, Slovenska, Maďarska.

IGO.

Před nedávnem jse měl možnost vyzkoušet navigaci IGO. Je to první navigace, kterou jsem používal, která po vložení průjezdného bodu sama řadí tyto body do nejkratší trasy. Nemusíte si tedy pracně sestavovat itinerář napřed. Igo má velmi složité menu a je dost problém se v něm orientovat a některé funkce jsou dostupné až když je GPS signál. Nastavení světlosti obrazovky je také složité a ať jsem měl nastavení automatické nebo ruční, tak ve dne byl problém sledovat obrazovku. Pokud to není záměr, aby řidič nesledoval obrazovku, tak to hodnotím negativně. Možná se to musí nastavit softwerově v PDA. Velká výhoda IGO je také že má všechny státy Evropy, včetně Chorvatska. Nenalezl jsem v něm také česky hlas, ale zřejmě nebude problém si ho stáhnout z internetu. Naviguje podobně jako TOMTOM. Měl jsem zapnuté obě navigace současně ( TOMTOM a IGO ), TOMTOM volil spíše rychlejší trasy. TOMTOM měl také lepší výpočet času příjezdu, rozdíl byl na 500km jeden a půl hodiny ( pozdější příjezd u IGO ). Jel jsem radši podle TOMTOM, ale zřejmě proto, že jsem si na něj zvykl.

www.nabytek.us www.google.com www.google.cz www.google.pl www.seznam.cz www.search.seznam.cz www.firmy.cz www.stroke.cz seo-servis.cz www.estav.cz www.lokola.cz www.4obchody.com www.netfirmy.cz www.najisto.centrum.cz www.hledat.cz www.seo.wamos.cz www.toplist.cz www.autocontact.cz brutalassault.cz zakwaterowanie brutalassault.cz ubytování Jaroměř Josefov. Ubytování. Pronájem.
Valid HTML 4.01 Transitional
Nábytek


Matrace


Dřevěné domy


MalotraktoryČalounické potřeby


Japonské traktory


Jídelní sety


Jídelní soupravy


Jídelny


Jízdní kola


Konferenční stolky


Kuchyně


Kuchyňské linky


Luxusní nábytek


Nábytek do restaurací


Nábytek na zakázku


Nábytek z masivu


Náhrobky


Patrové postele


Postele


Postýlky


Helmy


Přilby


Přívěsy


Rohové lavice


Rošty


Sedací soupravy


Skůtry


Starožitnosti


Stoly


Zemědělská technika


ŽidleŠerm


Hry


Navigace


Autopůjčovna


Pneuservis


AutodopravaMóveis


Meble


Furniture


Möbel


Mobiliario


MobilierMatrace s pamětí


Matrace s profilem


Madrace


Matrace akce


Matrace antidekubitní


Matrace atypické


Matrace do nemocnic


Matrace do postele


Matrace do postýlky


Matrace kokosové


Matrace kulaté


Matrace na míru


Matrace na spaní


Matrace pěnové


Matrace pružinové


Matrace taštičkové


Matrace s línou pěnouChaty a chalupy


Nízkoenergetické domy


Domy


Dřevěné stavby


Dřevostavby


Dům


Chaty

Ověřit CSS!

nábytek, jídelny, židle, stoly, na zakázku.
na zakázku

Matrace, madrace, zobrazení co je výška, šířka a délka
Matrace na míru.
Dodáme do čtyř dnů.
Jakýkoliv rozměr a tvar.

Postele, postýlky, patrové postele.
postel 1.999,-Kč

Dřevěné domy. dřevěné domy a chaty, Dům.
dům 510.000,-Kč

kuchynské linky, rohové, kuchyně, na zakázku
od 5.500,-Kč/m

horské, jízdní kolo 26, pánska, dámská kola
11.999,-Kč

Malotraktory, komunální technika, japonské, příslušenství
od 89.000,-KčSitemap

 

Vítá Vás www.aaanabytek.cz
DODÁME VÁM OBJEDNANÝ NÁBYTEK, T.J. STOLY, ŽIDLE, ROHOVÉ LAVICE, POSTELE, MATRACE A TO I MATRACE NA MÍRU, DO 4 DNŮ A KAMKOLIV V EVROPĚ, pokud je objednávka vyplněna tak, jak požadujeme ve formuláři a tato objednávka k nám příjde do středy do 8.00hod. Neplatí pro dřevěné domy, zemědělskou techniku a rohové sedačky.
Nechceme platbu předem - zaplatíte při dodání, po prohlédnutí zboží.
www.aaanabytek.czzavinacgmail.com +420777656160 p. Ježek
Nemůžete to najít? Vepište to do kolonky výše.
UPOZORŇĚNÍ! Líbí se Vám naše nabídka? Může se ale stát že v záplavě nabídek na internetu NÁS JIŽ NIKDY NENAJDETE. Klepnutím na blikající nápis DOMÁCÍ STRÁNKA vprostřed nahoře si nastavíte www.aaanabytek.cz jako domácí stránku. Stisknutím tlačítka OK si nás přidáte do svých oblíbených stránek.