Nábytek - titulní strana > Objednávka

Objednávka. Jak objednat nábytek, matrace.


Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. Furniture. Table. Chairs. Mattress. Wooden houses. E-shop. e-Shop. Möbel, Tische, Stühle, Matratze, holzäuser. Mobiliario. Cuadro. Cátedras. colchón. casas de madera. e-shop. Mobilier. Table. Chaises. Matelas. En bois maisons. E-shop. Móveis, jantar quadro, cadeiras, colchao, casas de madeira, e-shop. Meble, stoły, krzesła, materace, drewniane domy, e-sklep.
Nábytek. Nábytek. Kdo je AAANABYTEK. Nábytek. Sídlo. Firmy. Kontakty. Nábytek. Jak nakupovat. Objednávka vzor. Jak si objednat. Postup jak nakupovat na stránkách www.aaanabytek.cz . Zkušenosti s internetem. Phishing. Bezdrátový internet. Rady.

Uskutečnit objednávku můžete několika způsoby. U sedacích souprav je možnost si sedačku zobrazenou na obrázku objednat bez jakýchkoliv změn ve formuláři a pouze si zvolite roh a doplníte své iniciály. Pokud se Vám bude líbit jiná látka, tak to jde jednoduše změnit volbou tečkou a změnit látku v roletkovém formuláři. Ve velkém okýnku si zkontrolujte zdali je tam to co jste si objednali, pro ochranu proti SPAMU ( nevyžádané poště ) napište součet dvou čísel a odešlete. U matrací napište do kolonek Vámi požadované rozměry, spočítají se sami ceny všech námi nabízených matraci, volbou tečkou si vyberte kterou matraci chcete a ve velkém okýnku si zkontrolujte zdali je tam to co jste si objednali a odešlete. U zboží kde tato možnost není, tak po stisknutí tlačítka objednat napišete svou objednávku do formulaře tam zobrazeného. Pokud něčemu nebudete rozumět, napište a odešlete objednávku Vaším emailem a my se s Vámi spojíme a v případě nejasností vše upřeníme.

Toto je stránka, která se Vám zobrazí po stisknutí OBJEDNAT u každého námi nabízeného zboží.

Pokud si chcete objednat vyplňte níže zobrazený formulář, nebo pošlete objednávku Vaším E-mailem, naše E-mailová adresa je uvedena vprostřed nahoře. Děkujeme.

Omlouváme se, že E-mailová adresa není uvedena přímo a je částečně zobrazena jako obrázek, protože se bráníme SPAMu.
SPAM = nevyžádaná pošta.

Pokud je to pro Vás obtížné nakupování a vyplnění objednávky, tak nám prostě zavolejte. Pomůžeme Vám s vyplněním objednávky, nebereme však objednávky po telefonu. Co je psáno je dáno, v případě reklamace je se kam podivat kde se stala chyba, my se můžeme splést při zápisu, nebo Vy při diktování.

Cenu telefonátu Vám odečteme z ceny u nás zakoupeného zboží, musíte to však uvést do objednávky. Spokojený zákazník je naší prioritou.

Můžete volat na tel. číslo +420777656160 p. Ježek. U tohoto čísla nemáme nastaven odběr SMS zpráv.
Na došlé objednávky odpovídáme nejpozději do druhého pracovního dne. Pokud Vám nikdo neodpovídá, tak k nám Vaše objednávka vůbec nedošla, což se stává u deseti procent zaslaných E-mailů. Není to chyba na naší straně.

!!! ALE !!! Netýká se to takzvaných, říkáme jim pracovně Testerů. Ptají se stylem že si zároven sami odpovídají. Příklad 1: "A to to mám napsat do toho velkého okénka", co se dá na to odpovědět, tak řekneme ANO, serie 10 otázek a 10 odpovědí ANO, telefony při hovoru vynechávaji, zákaznik sliší, z 10 odpovědí ANO, pouze 5 a už si myslí, že se s ním nebavíme. Příklad 2: "Nevím jak vyplnit ten Váš formulář" Naše otázka: "Nevíte jak napsat Vaši adresu a co si chcete objednat?" A už jsme podle nich drzí a nepříjemní. A pak jsou tu Poučovači. Ptá se v emailu na zboží, odpovíte, a oni najdou chyby v textu a už hřímají. Nikde nedeklarujeme, že bojujeme za spisovnou češtinu. Píšem jak nám zobák narost, nepoužíváme samoopravovací softwer, jak v emailech, tak při psaní textů. Takže vykřiky těch Poučovačů jsou falešné, májí vše gramaticky správně protože ten softwér používají a vydávájí to za svou inteligenci. Těm vzkazuju: jsme prodejci zboží a ne web o češtině. Založte si vlastni diskuzní fórum o češtině ( ale jen o češtině ) a poučujte tam lidi, které to bude zajímat a jsme velmi zvědaví, kolik Vám tam bude chodit bohemistů a jak Vás to bude živit. Třeba SMS píše celej národ po svém. A nejhorší jsou tací co vyžadující nadstandartní péči, chovají se arogantně stylem "ty si jen prodavač a musíš mě obsloužit". NE jsme partneři kteří spolu budou mpžná uzavírat smlouvu.

čára

Formulář.

Pokud formulář neodesílá E-maily, tak máte ve svém počítači zakázaný aktivní obsah.
"Aktivní obsah je obsah, který využívá ke své činnosti ovládací prvky ActiveX, nebo počítačový program nazývaný skript." Viz nápověda ve Vašem počítači.

OBJEDNÁVKA.

Vyberte jak si
chcete zboží převzít.*DORUČENÍ = předání nábytku (zboží) z auta na komunikaci u nejbližšího místa ke vchodu čísla popisného uvedeném v objednávce, nebo u konce zpevněné komunikace. Řidič sám zváží, jestli je to bezpečné jet dál. *)
čára
1. - Vlastní odběr. K odebrání většinou v pondělí, t.j. pátý den. Platba na místě po prohlédnutí zboží. Matrace jsou zabaleny v igelitové fólii, nábytek v papírovém kartonu.

2. - Doručení naší firmou zdarma. Při objednávce nad 10.000,-Kč je doručení zboží zdarma, mimo sedaček kde je doručení zdarma až při objednávce nad 30.000,-Kč a mimo dřevěných domů. Doručení o víkendu ( většina zákazníků je doma ), t.j. do čtyř dnů, na Moravě v pátek odpoledne a v sobotu, v Čechách a v Praze v neděli. Může se stát že se jede obráceně a pokud se nám třeba porouchají auta, že Vám zboží pošleme přepravní firmou a to i v jiném termínu než uvádíme ale vždy Vám dáme včas vědět. Platba po prohlédnutí zboží.

3. - Doručení naší firmou. Při ceně objednávky pod 10.000,-Kč je cena doručení 200,-Kč/kus ( židle, taburety 100,-Kč/kus ), čalouněná postel č.5 s matrací o rozměru 90 x 200 400Kč, 120 x 200 500Kč, 140 x 200 600Kč, 160 x 200 600Kč, protože se doručuje vcelku. Minimální cena doručení matrace je 200,-Kč/kus ( t.j. matrace 200 x 80 x 10 a menší ), čím větší matrace, tím větší cena doručení. Výpočet ceny doručení naší firmou větší matrace - výška (cm) x délka (cm) x šířka (cm) x 0.00125 = cena doručení matrace naší firmou.
Při doručení naší firmou nepočítáme balné.
Doručení o víkendu ( většina zákazníků je doma ), t.j. do čtyř dnů, na Moravě v pátek odpoledne a v sobotu, v Čechách a v Praze v neděli.**) Platba po prohlédnutí zboží.

Vyhrazujeme si právo na změnu ceny doručení, jste-li z velmi vzdálené obce. Vždy Vás ale požádáme o souhlas.

4. - Doručení přepravní firmou. Zákazník si přepravní firmu kontaktuje a platí sám. Balné 150,-Kč/kus. Balné matrace o velikosti 200 x 80 x 10 = 150,-Kč/kus. Čím větší matrace tím větší cena balného. Výpočet ceny balného větší matrace - výška (cm) x délka (cm) x šířka (cm) x 0.0009375 = cena balného. Zboží předáme přepravní firmě většinou v pondělí t.j. pátý den. Platba při převzetí zboží.

5. - Poštou. Balné.150,-Kč/kus. Židle a taburety 150,-Kč/2kusy. Cena balného u matrace do velikosti 200 x 80 x 10 = 150,-Kč/kus. Čím větší matrace tím vyšší cena balného. Výpočet ceny balného větší matrace - výška (cm) x délka (cm) x šířka (cm) x 0.0009375 = cena balného. Zboží předáme Poště většinou v pondělí t.j. pátý den. Platba při převzetí zboží.
Poště zaplatíte ještě dobírku. Cenu dobírky nikdy nevíme napřed. Za okýnkem sedí pokaždé jiná paní a pokaždé naúčtují jinou částku. Bývá to však třeba u matrací o velikosti 200 x 80 x 10 okolo 150,-Kč, pokud se přeloží na půl. Matrace s pružinama však nejdou překládat. Na cenu doručení se tedy zeptejte na Vaší Poště.
Vyhrazujeme si právo na změnu ceny balného. Vždy Vás ale požádáme o souhlas.
čára
Objednávka či dotaz.
Jméno a příjmení.
Pokud chcete zůstat anonymní, museli byste zaplatit objednané zboží předem.
Ulice + číslo popisné: Adresu si ověřujeme.
Město.
PSČ.
Telefon.
Mobil. ZKONTROLUJTE ČÍSLO
Zde napište kolik je 1 + 1. Ochrana proti spamu.
E-mail. ZKONTROLUJTE E-MAIL, 30% zákazníku se překlepne a pak nemáme jak se s Vámi spojit !!!
Firma.
IČO.
DIČ.
čára Nyní můžete níže uskutečnit objednávku, nebo můžete opět nahoře změnit, či doplnit volby.

Po klepnutí na tlačítko ODESLAT se musí otevřít nové okno s potvrzením o odeslání formuláře. Pokud se neotevře, zkuste klepnout na tlačítko ODESLAT ještě několikrát, dokud se neotevře. Pokud se nové okno neotevře, není Vaše zpráva, či objednávka odeslána, tak ji zkuste odeslat Vaším E-mailem. Není to chyba na naší straně, ale je to způsobeno nastavením ve Vašem počítači. Zřejmě máte zakázaná vyskakovací okna, nebo přísně nastavený antivir.

Odesláním objednávky stvrzujete, že znáte cenu objednaného zboží, že jste se seznámili a souhlasíte s obchodními podmínkami a s ostatními informacemi, které jsou uvedeny na našich stránkách.

My Vám potvrdíme objednávku a sdělíme, jakou formou Vám bude nábytek (zboží) dodán a v jakém termínu. Může se stát, že některá varianta Vámi objednaného nábytku (zboží) nebude ihned připravena k expedici. Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14ti dnů od převzetí nábytku (zboží).

Odstoupení od smlouvy se nevztahuje na dodávku nábytku ( zboží ) upraveného podle přání spotřebitele, nebo pro jeho osobu, to znamená nábytku (zboží) speciálně objednávaného pro zákazníka u dodavatele, t.j. matrací na míru a čalouněného nábytku, pokud si zákazník vybral čalounění či barvu dřeva a nábytku na zakázku.

Obchodní a dodací podminky, záruka na nábytek (zboží) je dle zákona, popsáno ZDE.

Doručení = předání nábytku (zboží) z auta na komunikaci u nejbližšího místa ke vchodu čísla popisného uvedeném v objednávce, nebo u konce zpevněné komunikace. Řidič sám zváží, jestli je to bezpečné jet dál a odmítne jet do nebezpečného místa. Pokud zákazník odmítne převzít zboží z důvodu velké vzdálenosti jeho bydliště od doručujícího auta, bude to považováno za zmaření doručení ze strany zákazníka a budou mu účtovány všechny náklady na doručení. Vy znáte svoji příjezdovou cestu nejlépe. Pokud řidiče požádáte aby jel dál je to na Vaše riziko a na Vaše náklady spojené s případným vyproštěním, či vytažením traktorem do nesjízdného kopce či z neprůjezdné komunikace. Počítejte také s tím že rozvážíme zboží velkým autem a na některých sidlištích neprojede mezi zaparkovanými auty.

*) Zboží přebíráte ve chvíli vyložení zboží z auta a přebíráte i zodpovědnost za donešení zboží do svého bytu. Pokud řidiče požadáte o pomoc s donešením zboží ( maximálně však ke vchodu ), protože řidič má ujet, nebo již ujel několik stovek kilometrů a nemůže hodinu nosit 6 židlí a stůl do 3 patra bez výtahu.
V neplacené formě, zodpovídáte i za řidiče. PROČ? Pokud řidič poškodí zboží tím, že třeba uklouzne na schodech, nebo zboží poškrábe o nějaký hřeb ve zdi, kterého si nevšiml, nenese řidič za to zodpovědnost, protože Vám pomáhá NA VAŠE POŽÁDÁNÍ a ZDARMA.

Pokud by jste využili placené donešení, plně budeme za donešení zodpovídat. Cena je 10,-Kč/m, 50,-Kč/patro s výtahem, 200,-Kč/patro bez výtahu, to vše za jednu donášející osobu a donešený kus ( dvě židle, nebo dva taburety počítejte jako jeden kus ). Ano je to drahé. Drahé to je proto, protože nejsme stěhovací firma a řidič má za povinnost rozvážet zboží ( ujede za víkend 1200 - 1500 km ) a né stěhovat a někde na něho čekají další zákazníci. Cenou se snažíme zákazníka přimět k tomu aby si zboží vynesl svépomocí. Třeba pěnova matrace o velikosti 200 x 160 váží pouze 15kg a jen se špatně nese, protože je velká. Pokud donešení neuvedete do objednávky a přesto požádáte řidiče při doručení o vynešení zboží do bytu, budou Vám výše uvedené částky spětně naúčtovány dle podmínek v místě donešení.

Pokud si přejete rychlé vyřízení objednávky a doručení do čtyř dnů, MUSÍ BÝT v objednávce, prosím vše, co je uvedeno ve formuláři. Pokud bude něco chybět z požadovaných informací, tak Vás požádáme E-mailem, aby jste doplnili tyto údaje. Pak se může stát, že si budeme dopisovat a pak propásnete každotýdenní termín přijímání objednávek, t.j. středa 8.00hod a Vaši objednávku vyřídíme až následující týden.

***) Mějte, prosím, celkovou častku přesně připravenu, protože řidič nemusí mít drobné. Také se stává že přijedeme k zákazníkovy a on říká " Jé vy už jste tady? Nemám doma peníze, musím do bankomatu. " a přijede za půl hodiny. Když to takto udělá pět zákazníků za víkend, tak když se to sečte, je to dvě a půl hodiny stráty času. To souvisí i z dotazy typu " kdy přijedete, nemůžu na Vás čekat celý vikend ". Nikdy přesně nevíme kdy přijedeme.

**) Rozvážíme zboží každý týden pouze o víkendu, protože je většina zákazníků doma, tudíž si zákazníci nemusí brát volno z práce. Na Moravě rozvážíme v pátek a v sobotu, v neděli v Čechách a v Praze a může se stát že přijedeme i po 20.00hod. Někdy se stává že se jede obráceně, ale dáme to zákazníkům včas vědět. Odesláním objednávky souhlasíte i s naším termínem doručení.

V případě sněhové kalamity, povodní a jiných živelných událostí kdekoliv v republice tak !!! NEROZVÁŽÍME !!! i když se zrovna u Vás nic neděje ( u Vás nic a u nás kalamita ). Protože vždy rozvážíme po celé republice, tak dle našich skušenností víme, že je pak obtížné se pohybovat v postižených místech, t.j. uzavírky, nesjízdné cesty, kolony a uzavřené dálnice a pod. a neúměrně to prodlužuje termíny doručení někdy i o dny. Zvyšuje se také riziko havárie našeho vozu.

Pokud na víkend a den těsně před a po tomto víkendu vychází svátek, t.j. svátek v pátek a v pondělí, tak taktéž !!! NEROZVÁŽÍME !!!, protože většina lidí se snaží tyto prodloužené víkendy strávit mimo svůj domov. Pokud by jste chtěli zboží doručit mimo námi určené termíny tak to možné je, ale zaplatíte všechny náklady na doručení, t.j. 10.80,-Kč/km, účtováno k Vám a spět.

www.nabytek.us www.google.com www.google.cz www.google.pl www.seznam.cz www.search.seznam.cz www.firmy.cz www.stroke.cz seo-servis.cz www.estav.cz www.lokola.cz www.4obchody.com www.netfirmy.cz www.najisto.centrum.cz www.hledat.cz www.seo.wamos.cz www.toplist.cz www.autocontact.cz brutalassault.cz zakwaterowanie brutalassault.cz ubytování Jaroměř Josefov. Ubytování. Pronájem.
Valid HTML 4.01 Transitional
Nábytek


Matrace


Dřevěné domy


MalotraktoryČalounické potřeby


Japonské traktory


Jídelní sety


Jídelní soupravy


Jídelny


Jízdní kola


Konferenční stolky


Kuchyně


Kuchyňské linky


Luxusní nábytek


Nábytek do restaurací


Nábytek na zakázku


Nábytek z masivu


Náhrobky


Patrové postele


Postele


Postýlky


Helmy


Přilby


Přívěsy


Rohové lavice


Rošty


Sedací soupravy


Skůtry


Starožitnosti


Stoly


Zemědělská technika


ŽidleŠerm


Hry


Navigace


Autopůjčovna


Pneuservis


AutodopravaMóveis


Meble


Furniture


Möbel


Mobiliario


MobilierMatrace s pamětí


Matrace s profilem


Madrace


Matrace akce


Matrace antidekubitní


Matrace atypické


Matrace do nemocnic


Matrace do postele


Matrace do postýlky


Matrace kokosové


Matrace kulaté


Matrace na míru


Matrace na spaní


Matrace pěnové


Matrace pružinové


Matrace taštičkové


Matrace s línou pěnouChaty a chalupy


Nízkoenergetické domy


Domy


Dřevěné stavby


Dřevostavby


Dům


Chaty

Ověřit CSS!

nábytek, jídelny, židle, stoly, na zakázku.
na zakázku

Matrace, madrace, zobrazení co je výška, šířka a délka
Matrace na míru.
Dodáme do čtyř dnů.
Jakýkoliv rozměr a tvar.

Postele, postýlky, patrové postele.
postel 1.999,-Kč

Dřevěné domy. dřevěné domy a chaty, Dům.
dům 510.000,-Kč

kuchynské linky, rohové, kuchyně, na zakázku
od 5.500,-Kč/m

horské, jízdní kolo 26, pánska, dámská kola
11.999,-Kč

Malotraktory, komunální technika, japonské, příslušenství
od 89.000,-KčSitemap

 

Vítá Vás www.aaanabytek.cz
DODÁME VÁM OBJEDNANÝ NÁBYTEK, T.J. STOLY, ŽIDLE, ROHOVÉ LAVICE, POSTELE, MATRACE A TO I MATRACE NA MÍRU, DO 4 DNŮ A KAMKOLIV V EVROPĚ, pokud je objednávka vyplněna tak, jak požadujeme ve formuláři a tato objednávka k nám příjde do středy do 8.00hod. Neplatí pro dřevěné domy, zemědělskou techniku a rohové sedačky.
Nechceme platbu předem - zaplatíte při dodání, po prohlédnutí zboží.
www.aaanabytek.czzavinacgmail.com +420777656160 p. Ježek
Nemůžete to najít? Vepište to do kolonky výše.
UPOZORŇĚNÍ! Líbí se Vám naše nabídka? Může se ale stát že v záplavě nabídek na internetu NÁS JIŽ NIKDY NENAJDETE. Klepnutím na blikající nápis DOMÁCÍ STRÁNKA vprostřed nahoře si nastavíte www.aaanabytek.cz jako domácí stránku. Stisknutím tlačítka OK si nás přidáte do svých oblíbených stránek.